Nero ongelma

Polto onnistuu normaalisti mutta miks sit soittimessa kappale ei vaihdu automaattisesti vaan pitää manuaalisesti ite vaihtaa kappaletta. Mikä on menny pieleen??
3250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olisiko soittimessa jäänyt vahingossa päälle saman kappaleen toisto? Silloin se soittaa koko ajan sitä yhtä samaa kappaletta.

Äänestä
  • Niin.. Ei ole sitä toistoa päällä, sen verran tajuan..

    Äänestä

soittimessa. Jos se sun ei tykkää poltetuista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minni kirjoitti:

Polto onnistuu normaalisti mutta miks sit soittimessa kappale ei vaihdu automaattisesti vaan pitää manuaalisesti ite vaihtaa kappaletta. Mikä on menny pieleen??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu