mitä tarkoittaa

kun nero ilmoittaa että, scsi target error? millä korjaantuu? kiitos vastauksesta. sit kun yrittää polttaa dataa se ilmoittaa invalid write state?
2351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

scsi lienee kovalevyohjain, edistynyttä lajia vieläpä. Mutta jotain häiriötä neron mielestä (target=kohde, source=lähde). Voiko cd-asema olla scsi-liitäntäinen, vai tuleeko toi error kun vasta kopioit dataa kovalevylle?
Ei han heti löytynyt vastaavaa Googlella...

Äänestä

1. Asema on paskana/siihen suuntaan menossa

2. Warez Nero burning rom. Ainakin yksi kräkätty versio aikoinaan teki frisbeetä (sama herja). Hanki parempi/maksa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nero kirjoitti:

kun nero ilmoittaa että, scsi target error? millä korjaantuu? kiitos vastauksesta. sit kun yrittää polttaa dataa se ilmoittaa invalid write state?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu