HYVÄÄ YSTÄVÄNPÄIVÄÄ !!!

tutuille ja tuntemattomillekin !! *pitäkää toisianne hyvänä elkääkä ilkeilkö*ilkeilemään pystyvät kaikki, hyvänä pitämään ja rakastamaan harvat*(KariS)

*minä lepäilen tämän viikonlopun sätistä*

KariS
1228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

"Viini ja ystävyys

maistuvat hyvälle,

kun ne ovat tulleet vanhoiksi"

*Frans Loius Steveson*

Äänestä

Kommentoi aloitusta


[KariSmaattinen] kirjoitti:

tutuille ja tuntemattomillekin !! *pitäkää toisianne hyvänä elkääkä ilkeilkö*ilkeilemään pystyvät kaikki, hyvänä pitämään ja rakastamaan harvat*(KariS)

*minä lepäilen tämän viikonlopun sätistä*

KariS

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu