Lagunan etupaneli

Miten saan etupanelin irti. Eli sen missä
on lämmityslaitteen säätäjät?Tiedän että sivun saa auki, kun ottaa hansikaslokeron irti, mutta
etupaneli lähtee vaan alareunasta irti, enkä nää yläreunassa mitään pidikkeitä.Silti paneeli ei irtoa.
3502
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lämmityslaitteen säätimien paneeli on vielä kiinni parilla ruuvilla ylhäältä, eli kun on alhaalta alkaen keskikonsolia purkanut, niin säädinpaneeli on kiinni kahdella ruuvilla (vai olikohan pultit), joita ei oikein edes tahdo nähdä, kun ei pysty suoraan alhaalta katsomaan. Mutta sopivalla peilillä juuttaat näkyvät.

Äänestä
  • kiitos matti tiedosta. ei tartte voimalla repiä niin että muovin palat lentelee

    Äänestä

  • rxe2.0 kirjoitti:

    kiitos matti tiedosta. ei tartte voimalla repiä niin että muovin palat lentelee

    Hyvä että oli apua tiedosta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Laguna -97 kirjoitti:

Miten saan etupanelin irti. Eli sen missä
on lämmityslaitteen säätäjät?Tiedän että sivun saa auki, kun ottaa hansikaslokeron irti, mutta
etupaneli lähtee vaan alareunasta irti, enkä nää yläreunassa mitään pidikkeitä.Silti paneeli ei irtoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu