panogirl

oeln noin 1w näinen ja haluun panna
55665
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joo kyllähän noin fiksun oloinen neiti pääsee panemaan. Kirjoitustaito vähän hakusessa heinulla ja panemaankin pitäs päästä.

Äänestä

...panna tutin suuhun?

Äänestä

tarkotit varmaan 11w?

Äänestä

jos POJU nyt vaan menis äidin syliin.

Äänestä

On sulla surkeeta. Kyllä isis pitäs panna sua. Kaikkimen alle kouluikästen tyttöjen isit panee niitä. Puhukaa asiasta perheessä avoimesti. Niin eiköhän isi ala toteuttaa kasvatustehtäväänsä, eli panemaan sua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heinu kirjoitti:

oeln noin 1w näinen ja haluun panna

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu