Haluan pois yksiöstä. Tahdon naimisiin miehen kanssa, joka osaa rakentaa meille talon. Hulppeen vähintään 250 neliöö, veden äärelle.
Hani,kerro siitä upeelle brunetille.
Hani,kerro siitä upeelle brunetille.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ehkä sinulle riitää kun käyt kesällä asutomessuilla katsomassa veden äärelle rakennettuja taloja.
Sitten sitä jaksaa taas olla talven yli siinä iki omassa yksiössä.
vaikken ole varma mitä syntyis, jotain koirankoppia suurempaa kuitenkin. Ikävää ottaa puheeksi jo tässä vaiheessa, mut löytyykös sulta sitä pätäkkää? Jos nimittäin joudun yksin kustantamaan, joudutaan pikkuisen tinkimään neliöistä eikä se vesikään kovin liki taida sitten tulla.
Kiitos kultaseni, mutta me emme tulisi onnelliseksi yhdessä.
noinkin, mutta jos haluut saada ois hyvä jotain antaakin. Sorry, luulin että kysymys oli osaamisesta eikä pelkästään kustantamisesta. Heebo joka tuosta vaan heittää hulppean töllin rantaan tuskin itse paljon siellä pykää valmiiksi, ja koriste-esineitä se voikin sitten hankkia jälkeenpäin :)