vanhat kasetit rompulle

Millaisella ohjelmalla voin siirtää vanhat kasetit rompulle
3410
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mikä tahansa ohjelma jolla voi nauhoittaa ääntä, mieluusti tietenkin sellainen jolla voi vähän editoida myös, paloitella kappaleet erilleen polttoa varten.

nauhoitettaessa digitaaliseen muotoon ei ääni saa sitten ylittää nollatasoa eli leikkautua, ei yhtään....kuulostaa ikävältä muuten

Äänestä
  • haen joitain ohjelmanimiä, joita varmaan löytyy netistä, mutta ne nimet ovat täkeitä

    Äänestä

  • reza kirjoitti:

    haen joitain ohjelmanimiä, joita varmaan löytyy netistä, mutta ne nimet ovat täkeitä

    Minä olen nauhoittanut LP levyjä rompuille Pristine Sounds 2000 ohjelmalla joka on maksullinen mutta koe version saa ilmaiseksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


reza kirjoitti:

Millaisella ohjelmalla voin siirtää vanhat kasetit rompulle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu