Kukaa osaa kertoa jotain tuosta windvd:stä? Onko siinä mitään ihmeellisyyttä tai muuta huomioitavaa kun sen ottaa käyttöön..? Latasin juuri netistä tuon ohjelman..
Onko WinDVD hyvä?
DVD
5405
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
no eipa juuri... olen kayttany sita muutaman kuukauden, hyvin on toiminu mutta sellasta toimintoa en ole loytany miten kuvan saa venytettya koko ruudulle, sen saa powerDVD:ssa.. jos joku sen kertoisi olisin kiitollinen
Mistä sait tuon ohjelman? Kerro heti!! Haluan saada itekki ton ohjelman.. Kokeile painaa hiirellä näyttöä 2 kertaa nopeesti..
en ma sita "fullscreen modea" tarkoita. tarkoitin sita etta se kuva venyy sit sen mukana... en muista mika sen reso oli mut oisko ollu etta 1.8jotain oli wide ja 2. jotain venytetty sopivasti (wide mutta korkeampi)... siis kumpaa ohjelmaa tarkoitat tarkoitat..?
Niin ei sitä kuvaa varmaan saa mitenkään koko ruudulle.. Ei ainakaan missään minkä oon nähny. Mulla on uusin Bond DVD:nä ja siinä on ahistavan pieni liuska näyttöä käytössä.. Laajakuva versio kato nääs.. Siitä ohjelmasta että onko niitä sitte erilaisia winDVD:tä? Haluaisin vaan koko version enkä mitään Trial versiota. Netistä en löytäny kun Trial versioita jossa saa kattoo elokuvva vaan 5 minsaa ja sit se menee poikki.. Oon kuullu että niitä saa netistä koko käyttöön.. Onko se sitte varmasti ihan ilmanen? Kiiiiitos..
kylla saa.. sen takia minakin haluun sen ohjelman! powerissa saa valita miten paljon se venyttaa sita kuvaa...