taas 3Dmark

mikäs siinä nyt on ku mul on Creativen Geforce 2 MX, ja kun ajan 3Dmarkin T&L harwarella, tulee joku 1000 pojoo, ja Intel Pentium optimizationilla joku 3000? Prossu on PIII 600. Muutenkin toi tulos on ihmeen vähän verrattuna siihen miten pelit pyörii!
2276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

onko asennettuna? uusimmat ajurit näytönohjaimella? ehkäpä detonatorit?

Äänestä

Miten ajat sen ILMAN TL hommaa?Pystyykö sen tekemään ilman teeällää???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kekäle? kirjoitti:

mikäs siinä nyt on ku mul on Creativen Geforce 2 MX, ja kun ajan 3Dmarkin T&L harwarella, tulee joku 1000 pojoo, ja Intel Pentium optimizationilla joku 3000? Prossu on PIII 600. Muutenkin toi tulos on ihmeen vähän verrattuna siihen miten pelit pyörii!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu