Mistä ?

Enkä valehtele.

Näitä perinnön kärkkyjiä aika ajoin ilmaantuu?? Luuleeko ne meitä vanhempia naisia tyhmiksi ja puutteessa eläviksi. Menkää sinne 35:ten sivuille siellä on puutteessa eläviä pilmin pimein. Ne vaan ottaa maksun. Eivätkä maksa sulle niinkuin luulet mummojen tekevän. Mehän testamentataan rahamme mieluummin Kodittomille kissoille, kuin miehen roikaleille.nim: Rahaa on vaan mistä saatais sullekin.. Hahhahhaa..

4

477

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • auervaara

      haluatkos opetella rakkauden kieltä
      pientä korvausta vastaan vaikka
      nuolen sinut huipulle

      • Enkä val......

        Enpä usko että löytyy enää mitään "konsteja" joita en tietäisi tai olis kokeillut .Katos, osattiin sitä ennenvanhaankin,ei nämä nuolemiset sun muut ole tämän päivän keksintöjä, vaikka nuoriso niin luuleekin.


      • auervaara
        Enkä val...... kirjoitti:

        Enpä usko että löytyy enää mitään "konsteja" joita en tietäisi tai olis kokeillut .Katos, osattiin sitä ennenvanhaankin,ei nämä nuolemiset sun muut ole tämän päivän keksintöjä, vaikka nuoriso niin luuleekin.

        olen kung fun taitaja
        ja kama sutran professori


      • naisellinen nainen
        auervaara kirjoitti:

        olen kung fun taitaja
        ja kama sutran professori

        olkoon vaikka kikkakutonen.
        Luulempa, että silti olemme kokeneet paljon sellaista josta sinä et osaa edes uneksiakaan saati sitten itse pistäisit paremmaksi, joten pysyhän lahkeessasi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin

      Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee
      Maailman menoa
      63
      2132
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      5
      1785
    3. Miten kestätte tyhmiä?

      Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa
      Sinkut
      236
      1278
    4. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      950
    5. Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä

      Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.
      Kaste
      87
      935
    6. Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?

      Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki
      Tv-sarjat
      21
      855
    7. Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50

      Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?
      Ikävä
      112
      762
    8. Onko se liikaa pyydetty

      Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin
      Ikävä
      38
      708
    9. Kaatopaikka Inhassa

      Kuka omistaa kyseisen kaatopaikan? Näkymä tielle kammottava!
      Ähtäri
      19
      696
    10. Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun

      mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?
      Sinkut
      93
      689
    Aihe