Windows xp poltto

Voiko Windows XP Home editionin media playerillä polttaa musiikkia cd-levylle?
5767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei voi, media player on videoidenkatselu/musiikinkuuntelu ohjelma.

Windowsissa yleisin poltto-ohjelma on Nero, uusin on veriso 6.3.jotain, Linuxin puolella taas hyvä on Xcdroast, ja muutama K- tai G- alkuinen härveli taitaa löytyä kanssa.

Ilmaista softaa voi katsella vaikka tucowsin puolelta.

Äänestä

Enta voiko realplayerillä polttaa?

Äänestä

voi mut ei mp3 muodossa toiselta levyltä toiselle onnistuu.mediakirjastoon pitää ekaks polttaa ja sit sieltä levylle

Äänestä

>Voiko Windows XP Home editionin media playerillä polttaa musiikkia cd-levylle?<

-Kyllä takuulla voi ja erittäin hyvin voikin!!!

Täältä saat uusimman suomenkielisen windows mediaplayerin 9-version:

http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/download/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakejohn kirjoitti:

Voiko Windows XP Home editionin media playerillä polttaa musiikkia cd-levylle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu