internet

miten saan takaisin "katkaise yhteys palkin"
oikeaan alakulmaan josta näkyy mm. internetissä
vietetty aika?
2301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pitäisi ilmestyä itsestään sinne aina kun ollaan
internetissä. Täytyy ihmetellä että miten sait
sen pois?

Äänestä

Siis ne kaks vilkkuvaa näyttöä => modeemin tila?
Oma tietokone -> puhelinverkkoyhteydet ->
yhteyskuvake -> ominaisuudet -> määritykset ->
asetukset -> tilanvalvonta -> näytä modeemin tila
päälle. Avot!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua tarvitseva kirjoitti:

miten saan takaisin "katkaise yhteys palkin"
oikeaan alakulmaan josta näkyy mm. internetissä
vietetty aika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu