ok...tää tapahtu viime talvena mun vanhan ystävän kanssa...
On kaunis talvi päivä ja istun Minttu kahvilassa.
Ovi aukeaa. Sieltähän tulee Tapani vanha ystäväni. Hän kysyi: "tuutko meille, ku ei olla nähty pitkää aikaan?"Vastasin: "´voinhan mä tietty tulla!" Mentii Tapsalle ja ruvettii kattoo videoita.
Me katottii jotain levottomat leffaa ja Tapani otti mut samalla kainaloon.
Sit mä katoin sitä hämmästyneenä ja sit se suuteli mua. Mä vastasin ja Alettii kiihottuu. Rupesin repii paitaa Tapanin päältä ja avaa sen farkkujen nappeja. Samalla se avas mun rintsikoita ja repi housuja mun jalasta.
Otin siltä bokserit pois ja sieltä paljastu sen kalu juhlakunnossa. Tapani kysy vielä varmuuden vuoksi: "oot sä ihan varma tästä?" Sanoin: "todellaki olen! älä nyt höpsi!"
ja sit rupesin imemään Tapsan kalua. Vähän ajan päästä Tapsa sano: "Lopeta, mult tulee ihan just." Lopetin ja Tapsa riisu multa stringit pois ja sanoin: "käytäthän sä kortsua?" Tapsa vastas: "no tot helvetis." Se kääri kortsun sen munan ympärille ja työns kalun mun sisään.
Se sattui aluks mut sitte se alko tuntuu hyvältä.
Tää sama roistu viime syksynä.
sori tää on mun eka novelli että voi olla hieman huono...
eka kertani...
6
7035
Vastaukset 6
- Impo
hohhoijjaa...
- JustMe
voiks tät novelliks kutsuu?!
- Böö
siis ihan huono! ei tos ollu mitään järkee! ensinnäkin liian lyhyt ja etenit liian nopeasti. ensin olit kahvilassa ja sit sä jo panit sen kaa! aikamoinen NOVELLI!
- Munan päälle
Jos kortsu laitetaan munan päälle, ei sillä ole mitään suoja-arvoa jos se sinne muna päällle laitetaan jotka ovat muhnapussissa ! Se on laitettava kyrvän päälle, ei munan, joka on siellä pussissa omassa rauhassaan ..Eikä se ole muna joka seiso:... Ei ei! ! Taisipa kaydä vahinko sinulle
- joku
tää oli aivan liian nopeesti etenevä "novelli" ja sekava muutenkin. ja en tajunnu tota "Me katottii jotain levottomat leffaa ja Tapani otti mut samalla kainaloon.
Sit mä katoin sitä hämmästyneenä ja sit se suuteli mua. Mä vastasin ja Alettii kiihottuu"
Aika kummallist jos kiihottuu suutelemisest..- Minni
Mitennii kummallista jos kiihottuu suutelemisesta? Yleensä kiihotutaan kun suudellaa HALOO!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???411985Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101355- 1051108
- 103930
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88914- 66781
- 33672
Kuka om uusi kylän mies?
Ajelee polkupyörällä. Vaalea, melkein kalju. Ilmestyi katukuvaan tänä kesänä. Viettää aikaa kauppojen tuulikaapeissa. Ku15572Olinko yhden viestin arvoinen?
Sen verran olit valmis panostamaan ja selvittämään umpisolmuja. Kukkuluuruu vaan sinullekin mies.76544- 78511