ok...tää tapahtu viime talvena mun vanhan ystävän kanssa...
On kaunis talvi päivä ja istun Minttu kahvilassa.
Ovi aukeaa. Sieltähän tulee Tapani vanha ystäväni. Hän kysyi: "tuutko meille, ku ei olla nähty pitkää aikaan?"Vastasin: "´voinhan mä tietty tulla!" Mentii Tapsalle ja ruvettii kattoo videoita.
Me katottii jotain levottomat leffaa ja Tapani otti mut samalla kainaloon.
Sit mä katoin sitä hämmästyneenä ja sit se suuteli mua. Mä vastasin ja Alettii kiihottuu. Rupesin repii paitaa Tapanin päältä ja avaa sen farkkujen nappeja. Samalla se avas mun rintsikoita ja repi housuja mun jalasta.
Otin siltä bokserit pois ja sieltä paljastu sen kalu juhlakunnossa. Tapani kysy vielä varmuuden vuoksi: "oot sä ihan varma tästä?" Sanoin: "todellaki olen! älä nyt höpsi!"
ja sit rupesin imemään Tapsan kalua. Vähän ajan päästä Tapsa sano: "Lopeta, mult tulee ihan just." Lopetin ja Tapsa riisu multa stringit pois ja sanoin: "käytäthän sä kortsua?" Tapsa vastas: "no tot helvetis." Se kääri kortsun sen munan ympärille ja työns kalun mun sisään.
Se sattui aluks mut sitte se alko tuntuu hyvältä.
Tää sama roistu viime syksynä.
sori tää on mun eka novelli että voi olla hieman huono...
eka kertani...
6
7022
Vastaukset 6
- Impo
hohhoijjaa...
- JustMe
voiks tät novelliks kutsuu?!
- Böö
siis ihan huono! ei tos ollu mitään järkee! ensinnäkin liian lyhyt ja etenit liian nopeasti. ensin olit kahvilassa ja sit sä jo panit sen kaa! aikamoinen NOVELLI!
- Munan päälle
Jos kortsu laitetaan munan päälle, ei sillä ole mitään suoja-arvoa jos se sinne muna päällle laitetaan jotka ovat muhnapussissa ! Se on laitettava kyrvän päälle, ei munan, joka on siellä pussissa omassa rauhassaan ..Eikä se ole muna joka seiso:... Ei ei! ! Taisipa kaydä vahinko sinulle
- joku
tää oli aivan liian nopeesti etenevä "novelli" ja sekava muutenkin. ja en tajunnu tota "Me katottii jotain levottomat leffaa ja Tapani otti mut samalla kainaloon.
Sit mä katoin sitä hämmästyneenä ja sit se suuteli mua. Mä vastasin ja Alettii kiihottuu"
Aika kummallist jos kiihottuu suutelemisest..- Minni
Mitennii kummallista jos kiihottuu suutelemisesta? Yleensä kiihotutaan kun suudellaa HALOO!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1661815Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1541340Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset221975- 71897
- 55806
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63757- 46755
- 89721
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200667Martinan alamäki jatkuu
Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”149623