Mun ex-muija ja sen nuorempi systeripuoli Heidi ei tulleet oikein koskaan juttuun keskenään, vaikka sukulaistensa edessä ne pyrkikin näyttelee hyvää pataa ja silleen. Mutta keskenään ne ei koskaan kylästelleet vaikka samassa kaupungissa asuivatkin. Eikä me oltu siis mitään perhetuttuja silloin kun vielä ex-muijan kanssa liikkusin kimpassa. Kun mä erosin siitä ja aloin kiertelee iltaisin baareissa, aloin tekee usein sitä että menin yöllä Heidin ja sen äijän Maken luoksi nukkuun. Ne kun asu kivasti keskustassa ja mulla taas oli kortteeri helkkarin kaukana laitakaupungilla jonne ei bussien jälkeen pääsyt kun taksilla. Ja yleensä mulla ei ees yöllä olis ollut rahaa.
Mulle laitettiin petiä olkkariin ja Make otti joskus vielä kaljat yömyssyksi, ihan rentoo meininkiin ja aamulla noustiin ilosena ja puhuttiin vielä niitä näitä. Make tosin oli paljon reissuhommissa ja ei ollut aina kotosalla, ja mäkin kulkiessani olin kuullut yhtä ja toista josta tiesin että sillä oli paljon sellaista säätöä päällä jota se ei varmaan Heidin korviin haluaisi tulevan. Mää mietin niitä juttuja silloin paljon, omaa eroa ex-muijaan ja sitten Heidin ja Maken juttuu joka alko olla musta aika säälittävää. Joskus mä jututin Heidii et miten niillä kulkee Maken kanssa ja aika nuivaa kuullemma oli. Make ei ollut kiinnostunut mistään, se ei tehnyt mitää ja aina se pisti jostain riidan pystyy, veti palsan niskaansa ja häippäsi, jos ei sitten muuten ollut reissunpäällä. Ja erotiikka että seksi oli niinkuin melkein nollissa.
Mä aloin käymään siellä vähän niinkuin etkoilla, kaupungille tullessani ja ennen baariin menoa, keittelemässä kaffekupilliset Heidin kanssa, ihan selvinpäiten. Puhuttiin kaikenlaista, mukavii ja välillä juoruttiin ja haukuttiin sen ja mun sukulaisia. Kerran se heitti että olis varmaan elämä ollut erilaista jos mä olisin ottanut sen enkä sen siskopuolta, tosin se varmaan olisi ollut niin aika epätodennäköistä koska Heidi oli siskoaan ja muokin seitsemän vuotta nuorempi. Mutta silloin mä rupesin miettimään että mä vielä joskus tarjoon sille ikäänkuin koeajon.
Niin siinä sitten kävi että yhtenä syyskuisena keskiviikkona kun baarissa oli ollut hiljasta ja mullakaan ei ollut rahaa kuin otta yhden oluet, menin niiden kämpille jo ennen puoltayötä. Sen verran olin varlmistellut asiaa että tsekkasin etukäteen että Make on todella reissun päällä, toisessa kaupungissa. Heidi tuli avaa unenpöperöisenä puuvillayöpaidassa matkahuopa kiedottuna harteilleen. Heidi rupesi totuttuun tapaa laittaa mulle sijaa olkkariin ja kysy sit se kysy että onks mulla kaikki ok. Mä vakuuttelin että jo ja aloin heittelee vaatteitani vähemmäksi ja se paineli omaan makuhuoneensa puolelle vetäen oven kiinni. Mä oottelin pimeessä vähän aikaan, ehkä vartin tai kakskytäminsaa ja hiivin sitten makkarin ovelle. Koetin muistella että pitikö se ääntä auetessaan vai ei, mut sain sen aukee ihan ääneti. Heidi makas sänkyssään kylellään, vähän kippurassa ja ihan yksin. Mä menin viereen ja aloin sivelee sen olkapäätä. Sit se säpsähti hereille ihan pelästyneenä
- Onks jotain kamalaa tapahtunu
- Ei kait, mä vastasin, mut mulla on paha mieli ja masis, saisinks mä tulla nukkuu sun vierees.
Mä näin kuinka se katteli mua pimeessä ja sano sitten
- Ei se nyt taida oikein käydä, mee nyt sinne vaan ja jätä vaikka ovi auki
Sitten se puristi mua kädestä kevyesti ja odotti että mä menisin pois. Mä menin takasin olkkariin ja mietin että menisin kohta takasin. Oottelin taas sellaisen vartin ja hipsin sitten uudelleen makkarin puolelle. Heidi makasi nyt ihan suorana kyljellään, kasvot seinään päin ja oli vetänyt peiton suorana päälleen. Mä menin sen viereen ja suoristin itseni selälleen siihen. Sen vieressä tuoksu hyvälle ja sängy oli lämmin ja mulla alkoin alkkareissa muljahtelee mukavasti.
- Pasi, se huusi ihan säikähtäneenä ja katso mua pimeessä
- Miksi sä siihen tulit, mihin mä laitan sunt nukkuu jollet sä voi olla olkkarissa
- Anna mun olla tässä, mä nukkuisin paremmin jos sä vahtisit mun untani, sanoin
- Mitä sitten jos lapset herää yöllä ja tulee tänne, Heidi kysy
Mä en vastannut mitään, enkä mä tiedä oottiko se mun ees vastaavan. Sitten se kävi siihen viereen ihan selälleen, oli ihan hiljaa vaikka ei varmaan vielä nukkunut. Hetken maattiin ihan hiljaa rinnakkain, mä otin sitä kädestä kiinni ja aloin sivelee sen sormia ja käsivartta.
- Nukuttais sit nyt, sanoi Heidi, aamulla kun tarttis jaksaa nousta töihin ...
Mulla ei ollut mitään paineita aamun suhteen. Se tuntu vieressä ensin jotenkin jäykältä. Sitten mä käännyin kyljelleni sen viereen kiinni, niin että se varmaan tunsi mun vehkeen vaatteiden läpi reidellään ja laitoin vasemman käden sen rinnalle ja aloin suukotella sen poskee.
- Onks tää susta nyt oikein, se kysy
- Hsss, mikä susta sitten lopulta on oikein, anna mä olen sun lähellä, mä sanoin ja jatkoin suukottelua. Hetken päästä se vähän relas ja sano:
- Okay, ole siinä sillai, mut aletaan nyt nukkumaan, jookos
- Mä en tiedä pystyks mä nukkumaan, mä vastasin ja aloin laittaa kieltäni sen korvaan. Sit mä suuteli sitä suulle niin että meitin hampaat nasahti vähän yhteen.
- Eikun nyt stop, rupeet nukkuu, Heidi sano ja työnsi mua aavistuksen syrjään. Sit se käänty naama seinäänpäin ja oli ihan hiljaa. Mä nojasin käteeni ja katselin sitä, silmät oli pimeessä tottuneet näkee ja mä erotin sen vaaleen niskan yöpaidan kauluksen ja lyhyen tukan välistä. Odottelin. Odottelin. Sitten mä painuin lusikaksi kyljelleen ihan sen taakse ja aloin suukkia sen niskaa. Mun vehje ei ollut aluksi kova, mutta sitten se alko uudelleen stondaa Heidin pyllyä vasten.
Mä kävin läpi sen niskaa ja kaulaa ja sitten siirryin sen korvanlehteen, jota imutin ja näykin hellästi. Sen iho oli hirveen tasanen ja pehmee ja sen yksityiskohdatkin erotti pimeessä hyvin kun silmät oli tottuneet. Vasemman käteni siirsin sen käsivarren alta rinnoille ja aloin yöpaidan kankaan läpi vuorotellen pyörittelee kumpaakin nänniä. Ensin ne nukkui kuin ruususen unta, mutta sitten ne alko herää ja nöpöttää kuin kiitokseksi että joku oli nähnyt niiden eteen vaivaa. Heidi käänty selälleen ja siveli vasemmalla kädellään mun niskaa kun mä suukottelin sen kasvoja.
- Ymmärrätsä mitä sä oot tekemässä, se kysy multa ja tuntu kun se ääni olis vähän uninen ja itkuinen yhtä aikaa
- Ymnärrän, mä sanoin, mä haluun vaan pitää sua hyvänä ja et sulla on hyvä olla
Se ei sanonut mitään, siveli vaan vuoroin mun niskaa ja vuoroin mun poskee ja vastaili vähän mun suukkoihin kun suikkasin niitä suulle. Siirsin taas käteni työskentelee rinnoille, ne oli pienet ja melko kiinteet ja nännit nöpötti kuin imemistä vaativana paidan läpi. Mä siirsin käteni alemmas ja aloin hitaasti hivuttaa paidan helmaa ylöspäin. Heidin liikkeet muuttu nykiviksi ja se jäykisti selkäänsä sängyllä.
- Eihän kai ... ei kai sentään, se sano
Mä nyökkäsin pimeessä, vaikka ei Heidi varmaan huomannut ja kohottauduin vähän. SItten mä tartuin paidanhelmaan sen molemmilta sivuilta ja siirsin helman rintojen yläpuolelle. Sen iho kuulsi vaaleutta pimeessä ja mä otin oikean nännin huulieni väliin ja aloin pyörittää sitä kielelläni. Vähän ajan päästä mä siirryin tekee saman vasemmalle ja kun sekin oli kivikovana, aloin suukkia rintojen välistä ales, navalle, kierrellen kylkien kaaria ja takaisin nänneille. Koko ajan se piti kättään mun hiuksissa ja makasi ihan paikallaan. Sitten mä sirryin taas ylöspäin ja suutelin sitä suulle ja se tuntui olevan siinä ihan mukana. Välillä mä heivasin ja katsoin sitä silmiin ja sitten taas suudeltiin ja oltiin ihan liki.
Hetken päästä mä työnsin käteni sen pikkareihin ja tunsin karvaisen kummun. Etusormi etsi häpyviivan ja klittan ja alkoin pyöritellä. Heidi oli alkanut huokailee sellattiin hiljalleen, sen erotti kun mä kuullostelin mitä ympärillä tapahtu, oliko joku tulossa ja silleen. Pikkuhiljaa tuntui miten pimppi kostui ja kohottautusin sänkyssä polvilleni sen viereen ja vein käteni alkkarien päälle missä vehje pullotti. Heidi koetteli sitä housujen läpi ja mun käsi kiersi sen pimpsalla, se huohotti koko ajan hiljaa. Mä olin tosi latingissa, mulla ei ollut pitkään aikaan mitään naisia. SItten mä vedin sen alkkarit pois jalasta.
- Eieeiei... lapset voi herätä, se valitti ja huohotti
Mä painoin pääni sen jalkoväliin ja aloin antaa kielellä kyytiä, ensin ylös alas pimpan vakoa ja sitten pyöritelle kärjellä ympäri klittaa. Heidin reidet väräs mun pään sivuilla ja sen pylly alko pyörähtelee ja suusta kuuluvat äänet oli tukahdutettuja, kun se koetti tehdä kaikkes ettei se meluaisi niin että lapset heräisi. Mä jatkoin hartaasti samaa rataa. Välillä se otti tyynyä naamalleen ja paineli sitä äänenvaimentimeksi. Sitten mä nousin sen vierelle ja pullautin stondaavan meisselini pois alkkareitsa.
- Ei me voida, kuule ei me voida sillai, annetaan olla näin, se huohotti
- Pliis. pliis, annetaan olla näin, se jatko, ei tää ole oikein muuten
Mä tunsin miten se oli jossain kahden rajalla, ihan pistoksissa kiimasta ja sitten joku moraali soti sillä viimeiseen asti sisällä. Mä työnsin etusormeni sen kosteeseen pimpsaan ja Heidi tarttu mun vehkeeni varteen.
- Onks sulla kumia, sun tarttee käyttää kumia... se huohotti
- Ei mulla taida olla, onks sulla
- Katotaan yöpöydän laatikosta
Se kurottautu mun ohi ja alko penkoo vapisevin käsin yöpöydän laatikkoa mutta ei löytänyt mitään. Tavarat vaan putoili. Melkein se sytytti yölampuun valon. Mä liikuttelin sormeeni sen pimpsassa ja annoin peukun hieroo häpyy klittan päältä. Sillä oli silkkiset karvat. Sit se meinas nousta ja sano:
- Mä meen kattoo onks niit vessan kaapissa
- Hsss, mä sanoin ja painoin sen varovasti takaisin sängylle. Mä asettautusin sen jalkojen väliin ja mun vehje paino sen vatsaa vasten. Hsss, mä sanoin uudelleen. Se katteli mua ja sen lihakset väreili. Sitten se kysy:
- Oletsä varmsti ihan terve, ettei sulla ole mitään:
- Hsss, mä sanoin ja nyökkäsin
- Älä laita sisään, ollaanhan näin, se pyysi ja värisi
- Hsss, mä sanoin ja työnsin mulkkuni sen liukkaaseen pimppiin. Mä tiesin ettei ollut mitään välitöntä vaaraa, Heidi oli kertonut laitattaneensa kierukan ja mä tiesin olevani puhdas taudeista ja niin uskoin olevan hänenkin. Aluksi tuntui että joku pisti vastaan, mutta sitten mä aloin päästä rytmiin. Sänky natisi alla aika helkkaristi ja me molemmat niinkuin sulattiin yhteen tahtiin, Heidi pumppasi vastaan alta ja mä kirnusin päällä minkä kerkisin. Heidin voihke alkoi kulkee rytmin mukana. Mulla alko olla olo että kohta lähtee ja hidastelin vähän. Sitten mä kiertyy oikealle kiepsauttaen Heidiä päälleni. Mulkku luiskahti melkein ulos ja korjasin sen sisään kun Heidi pääsi polvilleen päälleni. Sen pylly pyöri ja pimppi lypisi vartta ylös alas. Se oli puristanut silmät viiruiksi ja yöpaita oli silla hassusti kaulan ympärillä mytyssä hihojen kiepsahdellessa vasemmalta oikealle.
- Multa taitaa nyt tulla, huudahdin ja silloin sykki. Heidi koetti kiepsahtaa päältäni, mutta ei kerinnyt kokonaan vaan mulkku päästi lastinsa pimpin porstuaan. Muutaman sekunnin me maattiin huohottaen vierekkäin, sitten Heidi kipitti käsi pimpsallaan vessaan pesulle. Vähän ajan päästä se tuli takaisin, kylpytakissa ja täppäsi valot päälle makuuhuoneeseen. Kello oli melkein kolme. Sitten se sano mulle:
- Kerää vaattees ja mee kotiis, musta tuntuu että meitin täytyy miettiä tätä kumpikin vähän osaltamme
Niin mä olin sitten antanut Heidille koeajon ...
Mulle laitettiin petiä olkkariin ja Make otti joskus vielä kaljat yömyssyksi, ihan rentoo meininkiin ja aamulla noustiin ilosena ja puhuttiin vielä niitä näitä. Make tosin oli paljon reissuhommissa ja ei ollut aina kotosalla, ja mäkin kulkiessani olin kuullut yhtä ja toista josta tiesin että sillä oli paljon sellaista säätöä päällä jota se ei varmaan Heidin korviin haluaisi tulevan. Mää mietin niitä juttuja silloin paljon, omaa eroa ex-muijaan ja sitten Heidin ja Maken juttuu joka alko olla musta aika säälittävää. Joskus mä jututin Heidii et miten niillä kulkee Maken kanssa ja aika nuivaa kuullemma oli. Make ei ollut kiinnostunut mistään, se ei tehnyt mitää ja aina se pisti jostain riidan pystyy, veti palsan niskaansa ja häippäsi, jos ei sitten muuten ollut reissunpäällä. Ja erotiikka että seksi oli niinkuin melkein nollissa.
Mä aloin käymään siellä vähän niinkuin etkoilla, kaupungille tullessani ja ennen baariin menoa, keittelemässä kaffekupilliset Heidin kanssa, ihan selvinpäiten. Puhuttiin kaikenlaista, mukavii ja välillä juoruttiin ja haukuttiin sen ja mun sukulaisia. Kerran se heitti että olis varmaan elämä ollut erilaista jos mä olisin ottanut sen enkä sen siskopuolta, tosin se varmaan olisi ollut niin aika epätodennäköistä koska Heidi oli siskoaan ja muokin seitsemän vuotta nuorempi. Mutta silloin mä rupesin miettimään että mä vielä joskus tarjoon sille ikäänkuin koeajon.
Niin siinä sitten kävi että yhtenä syyskuisena keskiviikkona kun baarissa oli ollut hiljasta ja mullakaan ei ollut rahaa kuin otta yhden oluet, menin niiden kämpille jo ennen puoltayötä. Sen verran olin varlmistellut asiaa että tsekkasin etukäteen että Make on todella reissun päällä, toisessa kaupungissa. Heidi tuli avaa unenpöperöisenä puuvillayöpaidassa matkahuopa kiedottuna harteilleen. Heidi rupesi totuttuun tapaa laittaa mulle sijaa olkkariin ja kysy sit se kysy että onks mulla kaikki ok. Mä vakuuttelin että jo ja aloin heittelee vaatteitani vähemmäksi ja se paineli omaan makuhuoneensa puolelle vetäen oven kiinni. Mä oottelin pimeessä vähän aikaan, ehkä vartin tai kakskytäminsaa ja hiivin sitten makkarin ovelle. Koetin muistella että pitikö se ääntä auetessaan vai ei, mut sain sen aukee ihan ääneti. Heidi makas sänkyssään kylellään, vähän kippurassa ja ihan yksin. Mä menin viereen ja aloin sivelee sen olkapäätä. Sit se säpsähti hereille ihan pelästyneenä
- Onks jotain kamalaa tapahtunu
- Ei kait, mä vastasin, mut mulla on paha mieli ja masis, saisinks mä tulla nukkuu sun vierees.
Mä näin kuinka se katteli mua pimeessä ja sano sitten
- Ei se nyt taida oikein käydä, mee nyt sinne vaan ja jätä vaikka ovi auki
Sitten se puristi mua kädestä kevyesti ja odotti että mä menisin pois. Mä menin takasin olkkariin ja mietin että menisin kohta takasin. Oottelin taas sellaisen vartin ja hipsin sitten uudelleen makkarin puolelle. Heidi makasi nyt ihan suorana kyljellään, kasvot seinään päin ja oli vetänyt peiton suorana päälleen. Mä menin sen viereen ja suoristin itseni selälleen siihen. Sen vieressä tuoksu hyvälle ja sängy oli lämmin ja mulla alkoin alkkareissa muljahtelee mukavasti.
- Pasi, se huusi ihan säikähtäneenä ja katso mua pimeessä
- Miksi sä siihen tulit, mihin mä laitan sunt nukkuu jollet sä voi olla olkkarissa
- Anna mun olla tässä, mä nukkuisin paremmin jos sä vahtisit mun untani, sanoin
- Mitä sitten jos lapset herää yöllä ja tulee tänne, Heidi kysy
Mä en vastannut mitään, enkä mä tiedä oottiko se mun ees vastaavan. Sitten se kävi siihen viereen ihan selälleen, oli ihan hiljaa vaikka ei varmaan vielä nukkunut. Hetken maattiin ihan hiljaa rinnakkain, mä otin sitä kädestä kiinni ja aloin sivelee sen sormia ja käsivartta.
- Nukuttais sit nyt, sanoi Heidi, aamulla kun tarttis jaksaa nousta töihin ...
Mulla ei ollut mitään paineita aamun suhteen. Se tuntu vieressä ensin jotenkin jäykältä. Sitten mä käännyin kyljelleni sen viereen kiinni, niin että se varmaan tunsi mun vehkeen vaatteiden läpi reidellään ja laitoin vasemman käden sen rinnalle ja aloin suukotella sen poskee.
- Onks tää susta nyt oikein, se kysy
- Hsss, mikä susta sitten lopulta on oikein, anna mä olen sun lähellä, mä sanoin ja jatkoin suukottelua. Hetken päästä se vähän relas ja sano:
- Okay, ole siinä sillai, mut aletaan nyt nukkumaan, jookos
- Mä en tiedä pystyks mä nukkumaan, mä vastasin ja aloin laittaa kieltäni sen korvaan. Sit mä suuteli sitä suulle niin että meitin hampaat nasahti vähän yhteen.
- Eikun nyt stop, rupeet nukkuu, Heidi sano ja työnsi mua aavistuksen syrjään. Sit se käänty naama seinäänpäin ja oli ihan hiljaa. Mä nojasin käteeni ja katselin sitä, silmät oli pimeessä tottuneet näkee ja mä erotin sen vaaleen niskan yöpaidan kauluksen ja lyhyen tukan välistä. Odottelin. Odottelin. Sitten mä painuin lusikaksi kyljelleen ihan sen taakse ja aloin suukkia sen niskaa. Mun vehje ei ollut aluksi kova, mutta sitten se alko uudelleen stondaa Heidin pyllyä vasten.
Mä kävin läpi sen niskaa ja kaulaa ja sitten siirryin sen korvanlehteen, jota imutin ja näykin hellästi. Sen iho oli hirveen tasanen ja pehmee ja sen yksityiskohdatkin erotti pimeessä hyvin kun silmät oli tottuneet. Vasemman käteni siirsin sen käsivarren alta rinnoille ja aloin yöpaidan kankaan läpi vuorotellen pyörittelee kumpaakin nänniä. Ensin ne nukkui kuin ruususen unta, mutta sitten ne alko herää ja nöpöttää kuin kiitokseksi että joku oli nähnyt niiden eteen vaivaa. Heidi käänty selälleen ja siveli vasemmalla kädellään mun niskaa kun mä suukottelin sen kasvoja.
- Ymmärrätsä mitä sä oot tekemässä, se kysy multa ja tuntu kun se ääni olis vähän uninen ja itkuinen yhtä aikaa
- Ymnärrän, mä sanoin, mä haluun vaan pitää sua hyvänä ja et sulla on hyvä olla
Se ei sanonut mitään, siveli vaan vuoroin mun niskaa ja vuoroin mun poskee ja vastaili vähän mun suukkoihin kun suikkasin niitä suulle. Siirsin taas käteni työskentelee rinnoille, ne oli pienet ja melko kiinteet ja nännit nöpötti kuin imemistä vaativana paidan läpi. Mä siirsin käteni alemmas ja aloin hitaasti hivuttaa paidan helmaa ylöspäin. Heidin liikkeet muuttu nykiviksi ja se jäykisti selkäänsä sängyllä.
- Eihän kai ... ei kai sentään, se sano
Mä nyökkäsin pimeessä, vaikka ei Heidi varmaan huomannut ja kohottauduin vähän. SItten mä tartuin paidanhelmaan sen molemmilta sivuilta ja siirsin helman rintojen yläpuolelle. Sen iho kuulsi vaaleutta pimeessä ja mä otin oikean nännin huulieni väliin ja aloin pyörittää sitä kielelläni. Vähän ajan päästä mä siirryin tekee saman vasemmalle ja kun sekin oli kivikovana, aloin suukkia rintojen välistä ales, navalle, kierrellen kylkien kaaria ja takaisin nänneille. Koko ajan se piti kättään mun hiuksissa ja makasi ihan paikallaan. Sitten mä sirryin taas ylöspäin ja suutelin sitä suulle ja se tuntui olevan siinä ihan mukana. Välillä mä heivasin ja katsoin sitä silmiin ja sitten taas suudeltiin ja oltiin ihan liki.
Hetken päästä mä työnsin käteni sen pikkareihin ja tunsin karvaisen kummun. Etusormi etsi häpyviivan ja klittan ja alkoin pyöritellä. Heidi oli alkanut huokailee sellattiin hiljalleen, sen erotti kun mä kuullostelin mitä ympärillä tapahtu, oliko joku tulossa ja silleen. Pikkuhiljaa tuntui miten pimppi kostui ja kohottautusin sänkyssä polvilleni sen viereen ja vein käteni alkkarien päälle missä vehje pullotti. Heidi koetteli sitä housujen läpi ja mun käsi kiersi sen pimpsalla, se huohotti koko ajan hiljaa. Mä olin tosi latingissa, mulla ei ollut pitkään aikaan mitään naisia. SItten mä vedin sen alkkarit pois jalasta.
- Eieeiei... lapset voi herätä, se valitti ja huohotti
Mä painoin pääni sen jalkoväliin ja aloin antaa kielellä kyytiä, ensin ylös alas pimpan vakoa ja sitten pyöritelle kärjellä ympäri klittaa. Heidin reidet väräs mun pään sivuilla ja sen pylly alko pyörähtelee ja suusta kuuluvat äänet oli tukahdutettuja, kun se koetti tehdä kaikkes ettei se meluaisi niin että lapset heräisi. Mä jatkoin hartaasti samaa rataa. Välillä se otti tyynyä naamalleen ja paineli sitä äänenvaimentimeksi. Sitten mä nousin sen vierelle ja pullautin stondaavan meisselini pois alkkareitsa.
- Ei me voida, kuule ei me voida sillai, annetaan olla näin, se huohotti
- Pliis. pliis, annetaan olla näin, se jatko, ei tää ole oikein muuten
Mä tunsin miten se oli jossain kahden rajalla, ihan pistoksissa kiimasta ja sitten joku moraali soti sillä viimeiseen asti sisällä. Mä työnsin etusormeni sen kosteeseen pimpsaan ja Heidi tarttu mun vehkeeni varteen.
- Onks sulla kumia, sun tarttee käyttää kumia... se huohotti
- Ei mulla taida olla, onks sulla
- Katotaan yöpöydän laatikosta
Se kurottautu mun ohi ja alko penkoo vapisevin käsin yöpöydän laatikkoa mutta ei löytänyt mitään. Tavarat vaan putoili. Melkein se sytytti yölampuun valon. Mä liikuttelin sormeeni sen pimpsassa ja annoin peukun hieroo häpyy klittan päältä. Sillä oli silkkiset karvat. Sit se meinas nousta ja sano:
- Mä meen kattoo onks niit vessan kaapissa
- Hsss, mä sanoin ja painoin sen varovasti takaisin sängylle. Mä asettautusin sen jalkojen väliin ja mun vehje paino sen vatsaa vasten. Hsss, mä sanoin uudelleen. Se katteli mua ja sen lihakset väreili. Sitten se kysy:
- Oletsä varmsti ihan terve, ettei sulla ole mitään:
- Hsss, mä sanoin ja nyökkäsin
- Älä laita sisään, ollaanhan näin, se pyysi ja värisi
- Hsss, mä sanoin ja työnsin mulkkuni sen liukkaaseen pimppiin. Mä tiesin ettei ollut mitään välitöntä vaaraa, Heidi oli kertonut laitattaneensa kierukan ja mä tiesin olevani puhdas taudeista ja niin uskoin olevan hänenkin. Aluksi tuntui että joku pisti vastaan, mutta sitten mä aloin päästä rytmiin. Sänky natisi alla aika helkkaristi ja me molemmat niinkuin sulattiin yhteen tahtiin, Heidi pumppasi vastaan alta ja mä kirnusin päällä minkä kerkisin. Heidin voihke alkoi kulkee rytmin mukana. Mulla alko olla olo että kohta lähtee ja hidastelin vähän. Sitten mä kiertyy oikealle kiepsauttaen Heidiä päälleni. Mulkku luiskahti melkein ulos ja korjasin sen sisään kun Heidi pääsi polvilleen päälleni. Sen pylly pyöri ja pimppi lypisi vartta ylös alas. Se oli puristanut silmät viiruiksi ja yöpaita oli silla hassusti kaulan ympärillä mytyssä hihojen kiepsahdellessa vasemmalta oikealle.
- Multa taitaa nyt tulla, huudahdin ja silloin sykki. Heidi koetti kiepsahtaa päältäni, mutta ei kerinnyt kokonaan vaan mulkku päästi lastinsa pimpin porstuaan. Muutaman sekunnin me maattiin huohottaen vierekkäin, sitten Heidi kipitti käsi pimpsallaan vessaan pesulle. Vähän ajan päästä se tuli takaisin, kylpytakissa ja täppäsi valot päälle makuuhuoneeseen. Kello oli melkein kolme. Sitten se sano mulle:
- Kerää vaattees ja mee kotiis, musta tuntuu että meitin täytyy miettiä tätä kumpikin vähän osaltamme
Niin mä olin sitten antanut Heidille koeajon ...
Vastaukset
Vanhimmat
Ei vielä vastauksia
Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.