Suomalainen bemarimies oli Ruotsissa autollaan. Tien vierellä seisoi hemaiseva blondi, ja mies pysäytti autonsa tämän kohdalle. Mies kysyi blondilta tietä Tukholmaan, ja blondi työnsi päänsä ikkunasta sisään neuvoakseen suomalaista. Kun pää oli sisällä, mies ruuvasi ikkunan pikaisesti kiinni ja meni panemaan blondia perseeseen. Panon jälkeen mies sanoi:
''Näin me suomalaiset bemarimiehet tehdään ruotsalaisille blondeille.''
Blondi otti peruukin pois päästään ja sanoi:
''Näin me ruotsalaiset bemarimiehet tehdään suomalaisille bemarimiehille.''
Bemarimies
Norjalainen
3
2004
Vastaukset
- Paha
Voi noita ruotsalaisia
- lakritsi
mitä yhteistä on bemarilla ja kortsulla
molemmissa on mulkku sisällä - Nauraja
Paras vitsi minkä oon kuullu kuukauden sisällä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",175032Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/912276- 1351958
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee471836Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171600"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551236Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu110865Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää48811Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.297799Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24634