Mikä on Suomen paras laskettelupaikka teidän mielestänne, ja miksi?
Suomen paras laskettelupaikka?
...
3860
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Levi on paras, ehdottomasti! Oon käyny siellä monta kertaa ja tämän viikon lauantaina mennään taas viikoksi. Kyllähän Ylläski on ihan OK, mut Levillä on gondoli ja mm. MM-kisoja, ja muutenki se on nykyaikaisin=uudistuva lask.keskus. Hyvässä laskettelukeskuksessahan on paljon rinteitä, palveluita ja muutakin, ja tällaisiahan pystyy vain isot keskukset tarjoamaan. Ja muutenki Lapista löytyy oikea meininki siihen touhuun!
Olen verrannut myös Levin ja Ylläksen nettisivuja, niin eron pystyy näkemään jo siinä liianki hyvin - Levi loistaa. Ylläs antaa nettisivujen perusteellakin itsestään erittäin surkeen kuvan.
Ylläksellä on ehkä pikkasen paremmat hiihtomahikset ku Levillä, mut kummassakin on silti tosi hyvät.
Ylläksen kyllä pitäs enempi mainostaa itseään ja uudistaa ilmettään, ku se jotenki tuntuu jäävän enempi ja enempi Levin jalkoihin.
Tahko on paras ja nimenomaan Pehkubaarin mahtavameininkisen afterskiin takia!
Pehkubaari matkii vinkkaria, ok meininki siellä on.. Mutta sentään v'inkkarissa on Suomen Paras DJ se jaba joka siellä soittaa sen parempaa dj:tä ei ole missään..!!!!!!! Pehku vs. V'inkkari..
Kumpikohan..!!
V'inkkari...!!!!!