koodeja???

onko kenelläkään tietoo sims:sin koodeista? paitsi raha-ja move-koodeista... tietokoneelle tai pc2:selle... kiitti jo etukäteen!!!
12602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

MAP_EDIT ON/OFF LAAJENTAA TONTTII

Äänestä
  • kiitti oikee paljon!!! ja kiva kun kerkesit vastaamaan noinkin äkkiä! XD

    Äänestä

  • sellanen kyssä vie et olik toi tietokoneelle vai pc2??? kai tietokoneelle??? XD

    Äänestä

  • *nanny* kirjoitti:

    sellanen kyssä vie et olik toi tietokoneelle vai pc2??? kai tietokoneelle??? XD

    on.

    Äänestä

jos sul on bustin'out peli pc2 nii siihen ei ole koodeja mutta jos sul on se tavallinen peli pc2 nii tässä: paina l1,l2,r1,r2 tulee se laatikko ja kirjota siihen freeall toi freeall tarkottaa sitä et kaiki on ilmasta ;DD

Äänestä
  • mitewn ne 1 j 2 tehään?? joo tiedä oon "vähän" tyhmä!!! XD
    Ja KiiToS hiRmusesTi

    Äänestä

Raha Koodi on rosebud jos haluutlisää niin pistä ! ; ! ; ! ; ! sit jos viel lisää niin ! ; ! ; ! ; ! ; !! vaikka siihen tulee sorry no shact cheat niin rämppäää vaa enterii

Äänestä
  • joo noi mä tiesi jo, mut kiitti ku silti vaivaidutte!! XD

    Äänestä

  • *nanny* kirjoitti:

    joo noi mä tiesi jo, mut kiitti ku silti vaivaidutte!! XD

    ku siel on ne prkl napit heh....x) nii painat ne yhtä aikaa ja sit siihen tulee laatikko johon kirjotat freeall ;}

    Äänestä

  • Kun alkaa tekee raha koodia niin mitkä ne napit oli jotka piti painaa et sinne vasempaan yläkulmaan tulee se laatikko..HELP!

    Äänestä

Käyppäs tsekkaa tuolta www.gamerevolution.com sielt sit meet cheats sit valitset laitteen ja painat S:sää sit selailet alas päin ja ku tulee sims nii painat siit ja sit tulee näkyvii ne koodit. PS: hyvät hiihtolomat sinne missä nyt ootkii mä asun kouvolas meill se on 8-9 viikoilla

Äänestä
  • kiitos sulle!! meilläpä on nytte hiihtoloma!!
    xD jeah!!! super

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


*nanny* kirjoitti:

onko kenelläkään tietoo sims:sin koodeista? paitsi raha-ja move-koodeista... tietokoneelle tai pc2:selle... kiitti jo etukäteen!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu