kandien käsittelyssä

sweet honey

Olin menossa yliopistolliseen sairaalaan psykologille puhumaan ongelmistani, seksuaalisesta käyttäytymisestäni.
Terveyskeskuslääkärihän minut sinne passitti kun olin aikani pikkupaikkakunnan vanhaa lääkäriä kysymyksilläni pommittanut.

No tuli sitten kutsu sairaalaan ja kutsun mukana pyyntö josko korkeintaan kaksi kandia saisi olla ainakin jonkun aikaa huoneessa seuraamassa vastaanottokäyntiäni.
Ensin ajattelin ettei se mitenkään sovi,omista intiimiajatuksista puhuminen monelle henkilölle,yhdessäkin tuntui olevan tarpeeksi.
Kuitenkin aikani asiaa puntaroituani tulin viimei tulokseen,miksikäs ei.Onhan heidänkin opittava käytäntö.

Aamulla käväisin suihkussa ja rasvasin ihoni aurinkovoiteella(kuuma kesäpäivä).
Laitoin valkoiset stringit,valkoiset uudet rintsikat d-kupin tissieni päälle ja uuden kivan lyhyen kesämekon joka naytti seksikkäältä ruskettuneen hoikan vartaloni ympärillä.
Hoikka olin muuten, tisut vaan aikas suuret.

Bussipysäkillä oli pari nuorta miestä jotka olivat tiputtaa silmänsä kun tuuli nosti lyhyen hameeni helmaa ja pyllyni vilahti mekkoni alta.
Nautin suuresti aiheuttamastani tilanteesta.
Pikku piru astui esiin minussa ja kumarruin korjaamaan sandaalien remmiä.Pyllistin suoraan miesten suuntaan.Kun suoristauduin näin molemmilla selvät kohoumat housuissa.Bussin tuloon oli vielä aikaa,joten päätin jututtaa miehiä odotellessani. Kävi selväksi että kaikki ollaan samaan autoon menossa.
Sieltä se auto tulikin ja suuntasin suoraan takaosaan pyllyäni keinutellen.
Bussissa ei ollut muita matkustajia meidän lisäksemme.
Jatkoimme jutustelua ja miehet alkoivat kuin sopimuksesta ehdottelemaan lähempää kanssakäymistä.
Minulle se kyllä passasi ja aloi hieromaan miesten housun etumuksia.Miesten kädet vaeltelivat rinnoilleni,avasivat hakaset ja tunnustelivat kovettuneita nännejäni.
Se tuntui valtavan kiihottavalta ja avasin miesten vetoketjut ja päästin suunnattoman suuret ja paksut elimet ahtaudestaan.
Suukottelin vuorotellen molempie kaluja ja miesten kädet löysivät pyllylleni.
Siinä huomaamattamme bussi oli pysähtynyt ja kuski seisoi vierellämme kaluaan hieroen.

Hotkaisin kuskkin kalun syvälle kurkkuuni ja menin bussin lattialle kontilleni.
Miehet nuolivat ja sormittivat kiimanesteitä valuvaa pilluani.Jatkuu... Vai onko tarvetta jatkaa?

8

20316

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • *huoh*

      on tarvetta

    • Jussi_03

      tarvetta jatkaa... ;)

    • ,,,,

      Opiskelen itse psykologiaa, olisi kiva kuulla juttu loppuun ;)

    • olet paska kirjoittaja

      älä perkele kirjoita enää ikinä mitään...

    • Freezer

      Jatka mun on pakko saada lisää tuota ihanaa "kirjallisuutta"!!!! Oot aika hyvä ku sait kokonaan mut sukeltamaan mukaaan

    • mr Kalle

      Et päässyt lähellekään kandien käsittelyä vielä...

      Voisit jatkaa otsikon mukaisesti ...
      Teksti oli kyllä hyvää...

      • lol

        sul on huonot elämän tavat


    • Nuuppi

      Mee takasin lastentarhaa opettelee miten pelataa cs:ssää.. Hiton nuuppi.. Sä sä menit sinne vasemmalle sun piti kattoo siihen boxin taakse.. Haluutsä kuvia tutkimuksia tai muuta vastaavaa aiheesta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      190
      1323
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      893
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      842
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      748
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      51
      720
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      251
      612
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      311
      597
    8. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      579
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      574
    10. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      570
    Aihe