kandien käsittelyssä

sweet honey

Olin menossa yliopistolliseen sairaalaan psykologille puhumaan ongelmistani, seksuaalisesta käyttäytymisestäni.
Terveyskeskuslääkärihän minut sinne passitti kun olin aikani pikkupaikkakunnan vanhaa lääkäriä kysymyksilläni pommittanut.

No tuli sitten kutsu sairaalaan ja kutsun mukana pyyntö josko korkeintaan kaksi kandia saisi olla ainakin jonkun aikaa huoneessa seuraamassa vastaanottokäyntiäni.
Ensin ajattelin ettei se mitenkään sovi,omista intiimiajatuksista puhuminen monelle henkilölle,yhdessäkin tuntui olevan tarpeeksi.
Kuitenkin aikani asiaa puntaroituani tulin viimei tulokseen,miksikäs ei.Onhan heidänkin opittava käytäntö.

Aamulla käväisin suihkussa ja rasvasin ihoni aurinkovoiteella(kuuma kesäpäivä).
Laitoin valkoiset stringit,valkoiset uudet rintsikat d-kupin tissieni päälle ja uuden kivan lyhyen kesämekon joka naytti seksikkäältä ruskettuneen hoikan vartaloni ympärillä.
Hoikka olin muuten, tisut vaan aikas suuret.

Bussipysäkillä oli pari nuorta miestä jotka olivat tiputtaa silmänsä kun tuuli nosti lyhyen hameeni helmaa ja pyllyni vilahti mekkoni alta.
Nautin suuresti aiheuttamastani tilanteesta.
Pikku piru astui esiin minussa ja kumarruin korjaamaan sandaalien remmiä.Pyllistin suoraan miesten suuntaan.Kun suoristauduin näin molemmilla selvät kohoumat housuissa.Bussin tuloon oli vielä aikaa,joten päätin jututtaa miehiä odotellessani. Kävi selväksi että kaikki ollaan samaan autoon menossa.
Sieltä se auto tulikin ja suuntasin suoraan takaosaan pyllyäni keinutellen.
Bussissa ei ollut muita matkustajia meidän lisäksemme.
Jatkoimme jutustelua ja miehet alkoivat kuin sopimuksesta ehdottelemaan lähempää kanssakäymistä.
Minulle se kyllä passasi ja aloi hieromaan miesten housun etumuksia.Miesten kädet vaeltelivat rinnoilleni,avasivat hakaset ja tunnustelivat kovettuneita nännejäni.
Se tuntui valtavan kiihottavalta ja avasin miesten vetoketjut ja päästin suunnattoman suuret ja paksut elimet ahtaudestaan.
Suukottelin vuorotellen molempie kaluja ja miesten kädet löysivät pyllylleni.
Siinä huomaamattamme bussi oli pysähtynyt ja kuski seisoi vierellämme kaluaan hieroen.

Hotkaisin kuskkin kalun syvälle kurkkuuni ja menin bussin lattialle kontilleni.
Miehet nuolivat ja sormittivat kiimanesteitä valuvaa pilluani.Jatkuu... Vai onko tarvetta jatkaa?

8

20098

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • *huoh*

      on tarvetta

    • Jussi_03

      tarvetta jatkaa... ;)

    • ,,,,

      Opiskelen itse psykologiaa, olisi kiva kuulla juttu loppuun ;)

    • olet paska kirjoittaja

      älä perkele kirjoita enää ikinä mitään...

    • Freezer

      Jatka mun on pakko saada lisää tuota ihanaa "kirjallisuutta"!!!! Oot aika hyvä ku sait kokonaan mut sukeltamaan mukaaan

    • mr Kalle

      Et päässyt lähellekään kandien käsittelyä vielä...

      Voisit jatkaa otsikon mukaisesti ...
      Teksti oli kyllä hyvää...

      • lol

        sul on huonot elämän tavat


    • Nuuppi

      Mee takasin lastentarhaa opettelee miten pelataa cs:ssää.. Hiton nuuppi.. Sä sä menit sinne vasemmalle sun piti kattoo siihen boxin taakse.. Haluutsä kuvia tutkimuksia tai muuta vastaavaa aiheesta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      273
      4762
    2. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      100
      3556
    3. Vedonlyöntiä .

      Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka
      Ähtäri
      27
      2942
    4. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      67
      2360
    5. Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi

      pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?
      Ikävä
      102
      2279
    6. TUNNISTELAATIKKO

      Tähän ketjuun voi laittaa yhdellä tai kahdella lauseella (tai vaikka yhdellä sanalla) täydellisen tunnisteen, jonka vain
      Ikävä
      93
      1556
    7. Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä?

      Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä? Moni reality ja visailuohjelma luottaa julkkiksiin, mutta sentään
      Tv-sarjat
      28
      1329
    8. Minkä tunteen tunnet

      juuri nyt? ap kiitollisuuden.
      Tunteet
      41
      1326
    9. Zoo jatkaa - jatkuuko mustamaalaus?

      Tänään on päätetty Zoon avaamisesta uudelleen. Mielenkiintoista nähdä kautokurujen reaktio, nyt kun kyse ei ole kunnalli
      Ähtäri
      75
      1294
    10. Kohdataankohan me

      Enää koskaan?
      Ikävä
      67
      966
    Aihe