Hei! Onkos kukaan lansupuiston jäsen? Olen itse rekisteröitynyt sinne jo aikaa sitten, mutta en vaan saa sitä vahvistusviestiä. Olen laittanut mailia ja kysellyt mikä mättää? Viesteihin ei vastata. Omituista? Hiukan ihmettelen miten kyseiseen puistoon oikeasti pääsee? Onko muilla ollut ongelmia? Tuskastunut rekisteröitymiseen: Marko
Lansupuisto
7
1570
Vastaukset
- rapatassu
tullut vahvistusviestiä minullekaan:(
- ...lansusta....
koirapuisto.fi (vaikka kyseessä onkin siis landseer-harrastajien ylläpitämä sivusto). Itse pääsin kyllä kirjautumaan uudistuneille sivuille, mutta toisaalta käyttäjätunnukseni on jo ajat sitten perustettu. Toivottavasti pääsette pian mukaan pulisemaan lansu asioista :-).
- ]=)
meni varmaan parisen viikkoa enneku vahvistus viesti tuli,kun itse rekisteröidyin sinne. Kun se tosiaan on harrastajien ylläpitämä sivusto eikä varsinaisen joka päiväistä ylläpitäjää siellä ole.Ni vastaaminen kestää..Harmi tosiaan,mutta toivottavasti pian pääset sinne pulisemaan!
- rapatassu*
Joko olet saanut vahvistusviestin? Mä en vieläkään ja on sentään vuosi pian aikaa..
- ieru
2 viikkoa jo ootellu ja olen laittanu sinne kyseleä kauanko menee?ei mitään vastausta.Kokeilin pariki kertaa ja ei kumpikaan oo onnistunu.
- muikuli
ei ole tullunna tännekkää vuoteen mitään viel.
- pandamama"
muikuli kirjoitti:
ei ole tullunna tännekkää vuoteen mitään viel.
Rekisteröityneistä tai reksiteröitymistä yrittäneiden joukosta tuhottiin kaikki ei aktiiviset tunnukset.
Jos sinulla ei tunnus toimi tai et ole sitä vielä saanut, ole hyvä ja rekisteröi uusi.
Nimimerkin kannattaa olla kotimainen tai vähintään sähköpostiosoitteen, jotta ylläpito ei sotke sinua lukuisiin roskapostittajien rekisteröitymisyrityksiin.
Lukeepi puiston etusivulla....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1953934Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t532799Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per831380Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181276Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101199Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20201001- 46974
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt226914- 48911
Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä107706