tämän palstan henkilö joka on siirtänyt WC-keskustelun tänne? Onko oikeus todennut WC:n syylliseksi? Voiko nostaa syytteen perättömästä syylliseksijulistamisesta? Kunnianloukkaussyytettä tekemässä...
Täyttääkö rikoksen merkit
perätön väite
162450
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
... voi. Tai voit, mutta häviät jutun varmasti. Ja mitaan ette voi...
vit.u päähän.
Jonninjoutavaa höpinää.
Kukahan olisi mahdollinen asianomistaja ?
Kirjanpitoalustan kunniaa on loukattu, voi kauheaa. Kukaan ei ole asianomistaja, ja lisäksi väite ei taida olla perätön.
talousrikokset merkit... perättömien väitteiden jne. keskustelu osio tms. palsta ei ole tässä tämä on Talousrikokset-osio
Tämä pitäis olla tuolla sijoitus rahastot osastolla!!! Asiahan on jämpi niin.että tämä Säätiön homma on perin laillista.Luvat ja kaikki on,mutta esitutkinnan kesken ollen ei pysty rahaliikennettä avaamaan!!! Erään maailmalaajuisen treidausyhtiön kotiutukset tuli suomen pankkeihin,mutta nämä homelot lähetti ne takaisin??? Kohta näillä homeloilla housut ryvettyy. Pelkään,että kellään ei kantti petä.Silloin voi tulla vainaita muutakuin oman käden kautta,se mahdollisuus kasvaa päivä päivältä. SP:n olisi syytä arvioida asiaa uudelleen,vai onko se edelleen talutusnuorassa,se kun on loppujenlopuksi yksityisomituksessa! Totuus tulee julki,se ei pala tulessakaan!
Jos ei ole tarkempaa ja tarkistettavissa olevaa viitettä heittää, niin onko mitään syytä olettaa ettet puhu paskaa?
Missä klubin rikos? Ei ole faktaa,mutta klubia vastaan tehdyt rikokset on todennettavissa. Ei paniikkia,kaikki järjestyy.
Kuulin sponsoriltani, että Ana Miranda valmistelee rikosilmoitusta kunnianloukkauksesta WinCapitan puolesta. Se jätetään sitten kun sen aika on ja kaikille tiedotetaan yhtä aikaa.
kommentoidaan kuitenkin.... WinCapita EI voi nostaa moista syytettä. Piste.
"Se jätetään sitten kun sen aika on..." LOL
voit nostaa syytteen. Tosin vain siinä tapauksessa että olet herra/rouva/neiti Wincapita, ja juuri sinua on kutsuttu rikolliseksi ennen oikeuden päätöstä.
http://www.digitoday.fi/yhteiskunta/2009/04/29/robotti-pahoinpiteli-miehen-sairaalakuntoon-ruotsissa/200910915/66
joten HAISTA VITTU.
takatukan? wincapitan sähköpostiosoitetta?Kailiksen?