Pojat tykkäättekö itseänne lyhyemmistä, samanpituisista vai pidemmistä tytöistä? Jos pidätte lyhyemmistä, paljon lyhyemmistä? Tai jos pidemmistä, niin paljon pidemmistä?
POJAT
JokuVain123
7784
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ei ainakaan paljon pitemmistä mutta saman mittaisista ja lyhkäsemmistä mutta ei taas liian lyhkäsistä
Minusta tytön tulee olla lyhyempi. Vaikka sentti tai kymmenen, kunhan on lyhyempi. Samoin nuorempi. Tunti/kuukausi/vuosi (ei kuitenkaan liian paljon nuorempi). Ja miksi? Tuntuu mielestäni luonnollisemmalta.
Onko se Sinun mielestäsi sitten outoa, jos tyttö on poikaa vanhempi? Vai onko se sitten jotenkin kirjoitettu poikien dna:han että "iske nuorempia tyttöjä"? Ihan mielenkiinnolla haluan vaan kysyä.
mikä ongelma sulla on?
En pidä tytöistä ollenkaan. Vain pojista
Pituudella ei ole väliä vaan aivan muilla asioilla.
että tyttö olis alle päätä lyhyempi jos nyt joku tajus eli lyhyempi mut ei kumminkaan päätä lyhyempi vaan siitä väliltä =)