Iloista

Onkos muita luusereita jotka viettävät kevään juhlaa yksin tietokoneen äärellä?
7233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kun on nämä palstalaiset kuitenkin seurana;-D

Äänestä
  • ketään.. Kärvistelen vain yksinäni.. tai onhan nuo pari koiruutta seurana.. mutta kaikilla muilla on hauskaa.

    Äänestä

  • tunne, kirjoitti:

    ketään.. Kärvistelen vain yksinäni.. tai onhan nuo pari koiruutta seurana.. mutta kaikilla muilla on hauskaa.

    Täältä ei juttuseuraa saa ellei kuulu porukkaan A tai porukkaan B tai ole muuten vain provoilija. Koirista viis, pääasia on vidduilla!

    Äänestä

  • Vappua! kirjoitti:

    Täältä ei juttuseuraa saa ellei kuulu porukkaan A tai porukkaan B tai ole muuten vain provoilija. Koirista viis, pääasia on vidduilla!

    eihän tämä mikään seuranhaku foorumi olekkaan.

    Äänestä

  • jälleen kirjoitti:

    eihän tämä mikään seuranhaku foorumi olekkaan.

    tämä sitten on? Hei me vittuillaan -foorumiko?

    Äänestä

  • foorumi kirjoitti:

    tämä sitten on? Hei me vittuillaan -foorumiko?

    Keskustelu-foorumi!

    Äänestä

yksin tietokoneen äärellä kun siitä kuitenkin hyvin maksetaan, mut toisin kävi, en ehtiny tietokoneen ääreen ennen ku nyt. Juhliminen ei kiinnosta, kotiin ja nukkumaan äkkiä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wappua! kirjoitti:

Onkos muita luusereita jotka viettävät kevään juhlaa yksin tietokoneen äärellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu