d4d

Hei, aikeissa ostaa Toyotan avensis d4d, kertokaapa kokemuksia koneen kestävyydestä, ja muuten autosta. Opelmiehet, älkää vaivautuko!
4813
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kukaan tämän palstan lukija ei omista dieseliä tuskin edes minkäänlaista Tojoa.

Äänestä
  • Oli varmaan väärin kieltää Opelmiehiä vastaamasta. No, ei kai niitä murheitakaan sitte oo ollu!

    Äänestä

  • D4D kirjoitti:

    Oli varmaan väärin kieltää Opelmiehiä vastaamasta. No, ei kai niitä murheitakaan sitte oo ollu!

    koneen kanssa. Kaksi ollut. Tosin vähän ajettu ja vaihdettu uuteen. Hyvin käynnistyy, ei kuluta öljyä. Vanhassa avessa muutamia kitinöitä ja narinoita mutta ei jäänyt välille ja aina kulki. Myös -30 pakkasessa toisin kuin jotkut saksalaiset laatumerkit.

    Äänestä

Kyllähän tuo tuntuu kestävän, jarrulaikat uusiksi ja vaihdelootassa jotain remppaa takuuaikana. Polttimoita silloin tällöin.
Muuten pelittänyt hyvin (ajettu 320 000, vuosimalli 2001)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


avensisd4d kirjoitti:

Hei, aikeissa ostaa Toyotan avensis d4d, kertokaapa kokemuksia koneen kestävyydestä, ja muuten autosta. Opelmiehet, älkää vaivautuko!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu