mua oikeestaan hävettää mun rinnant. :P (c)
kouluski kaikki huomauttelee, ja nyt ku aloin miettiä laihduttamista nii sitteehä ne näyttää vielä kauheemmilta? vai pieneneekö neki muka samalla..?
jumbotissi
bhjkopå
101077
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
koska kaikki miehet ja pojatkin yleensä ihailee ja "himoitsee" hyviä ja kiinnostavia sekä isojakin rintoja, mutta eivät uskalla sanoa ujouden takia kuinka ne heitä kiinnostaa ja kiihottaa. Naiset ja tytöt on tietysti vain Sinulle kateellisia hyvän näköisten rintojesi takia, niin kuin usein naiset on mistä tahansa toisilleen kateellisia ja siksi "mollaavat" toisia.
onkohan noin..? :P
jos joku likka vittuilee ja huomauttelee sulle sun rinnoistas nii tasan on kyllä kateellinen tai sit muuten vaan luonne vikanen. ei semmoset tytöt jotka on tyytyväisii omiin aarteisiinsa välitä millaset muilla on. ps. onnellinen pienirintainen. jos pojat taas huomauttelee, no kaikkihan me tiedetään että jokin niissä rinnoissa kiehtoo niin isoissa kuin pienissäkin, isot vain ovat enemmän esillä (paidankin alta) ja miehethän ovat visuaalisia olentoja ^^ oles vaan ylpee naisellisista muodoistas, miks pitäis hävetä sitä että näyttää hemmetin hyvältä?? et näyttää naiselta.. kysyn vaan :D
se vähän noloo sanoo: mahtavat tissit! saako vähän puristella?
Ne muut on vain kateellisi, sun mahti melooneille. itse tykkään ihan kaiken kokosista melooneista niin pienistä kuin isoist. gl sänky hommii hot baby
Oo ylpee vaan
Pöh! Jätä ne muutamaksi vuodeksi omaan arvoonsa ja kasvamaan! Itelläni alkoi murrosikä kuukautisineen 11 - vuotiaana. Arvaapa millaista huomiota c-kupin rinnat keräävät 6. luokalla :( Ysillä viimeistään huomaat sen, ettei ne tissit niin suuret olekaan, kun lantiokin levenee. Ja kyllä! Niistä on miesmarkkinoilla etua huimasti! :-D Laihdutettua niitä ei oikein saa, minulle kävi niin, että sairastuin ja painoni laski 20kg. Tissit pienenivät yhden kupin verran. Joten ole ylpeä niistä, niistä on sinulle etua ja ne ovat kauniit. :)
Vika ei oo sussa vaan niissä jotka huomauttelee.
milloin tytöillä loppu rintojen kasvu?
mitä se ipiä kiinnostaa