Kuvakehys näkyi olevan myytävänä

Hinta näkyi olevan 169 e. siihen saisi 2000 kuvaa. Toimiiko se toivotulla tavalla? Ajattelin ettää siitä olisi mukava selalailla kuvia. Pysyvätkö kuvat tallella, miten kauan?
2284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tarvii tietokoneen ja jonkin sopivan softan (tullenee näytön mukana). Säolyyhän ne kuvat niinkauan kuin kovalevy on kunnossa tai käyttäjä ei epähuomiossa tuhoa materiaalia. Kovalevyt kestävät useita vuosia, jos ei satu maanantai kappaletta. Mikset nakkaisi kuvia telkkarin läpi?

Äänestä

"Toimiiko se toivotulla tavalla?" riippuu toiveista " Pysyvätkö kuvat tallella, miten kauan?" ihan riittävän kauan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko kokemusta? kirjoitti:

Hinta näkyi olevan 169 e. siihen saisi 2000 kuvaa. Toimiiko se toivotulla tavalla? Ajattelin ettää siitä olisi mukava selalailla kuvia. Pysyvätkö kuvat tallella, miten kauan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu