HM04

Mistä saa streinghtin?
4150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Näin siinä käy kun ihmiset eivät osaa avata silmiään ja lukea...

    Äänestä

  • Noh n Oinhii kirjoitti:

    Näin siinä käy kun ihmiset eivät osaa avata silmiään ja lukea...

    Voi juma... Mun ja rndmin turhat keskustelut kostetaan D: Omg.... D"8

    Äänestä

  • Noh n Oinhii kirjoitti:

    Näin siinä käy kun ihmiset eivät osaa avata silmiään ja lukea...

    Eihän sen otsikossa viitattu mitenkään Strenghtiin, joten hän ei voinut tietää, että vastaus löytyy sieltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Mistä saa streinghtin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu