läpi lagu farkku vm 03, ei mitään vikaa ja muutekin auto toiminut. Tosin osat sikahintaisia ainakin sähköpuolella. Turhaa täällä puhutaan jonniinjoutavia, ostakaa ja ajakaa! =)
Itsellä kans
ekalla
2
424
Vastaukset
- ihmeellistä
On se ihmeellistä kun pitää täällä toitottaa kuinka noin uusi auto meni katsastuksesta läpi.Täytyyhän sen mennäkkin.Minun toinen autoni jolla vedän vaunua Opel omega vuosimalli 95 ajettu 298000.On mennyt tähän asti joka kerta ekalla läpi.Onko se todella renaultillekkaan ihmeellistä jos menee läpi.
- Ranskalaisille
Itsellä oli Pösö 2000 mallinen ja ekasta katsastuksesta en päässyt läpi. Vaihdoin sen 99 Primeraan ja se meni aina laakista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä891859Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2771713Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3051514Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1781395Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em83985- 51977
- 56957
Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤56916- 66914
Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui40901