GPP-avaus hävisi

GPP-avaus hävisi jo neljännen kerran saman päivän kuluessa palstalta. Tällä kertaa siinä ei ollut mainittu kenenkään nimeä, eli mikä on voinut olla peruste poistolle?
4648
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

varmasti 400 prosenttisesti rehellistä toimintaa. Eikä näinollen kuulu talousrikosten osastolle.

Äänestä
  • No mitäs Wincapita tekee tällä osastolla????

    Äänestä

  • ihmettelenvaan kirjoitti:

    No mitäs Wincapita tekee tällä osastolla????

    vihtaan on kustu?

    Äänestä

on vihjaissut, että saattaa kirjoittaa painavan sanansa sivuilleen, jos vilpittömiä GPP kusettajia aletaan kiusata.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


taas palstalta kirjoitti:

GPP-avaus hävisi jo neljännen kerran saman päivän kuluessa palstalta. Tällä kertaa siinä ei ollut mainittu kenenkään nimeä, eli mikä on voinut olla peruste poistolle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu