MITÄ HELVETTIÄ!!!

lp00-..

Minkä helvetin takia EA BlackBox tekee taas jonkun surkean rata simulaation?? Eikö se riitänyt että ProStreet:issä hävittiin miljoonia, mutta ei! Taas joku äiti on ostanut lapselleen UC:n ja haasnut oikeuteen se takia kun lapsi on rötöstelly oikeasti. Ensin hehkutetaan UC:ta ja sen jälkeen kun 1/4 on saatu lojaalisoitua takaisin NFS:n peli sarjan mukaan, tulee NFS SHIFT. ???MIKSI???

5

1131

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kaupan hyllylle

      Kenties Siperia opettaa julkaisijaa?

    • addicted

      NFS oikeasti tarvitsee jotain vaihtelua,mutta ei mitään LAILLISTA!!
      Aikaisemissa NFS:ssä esim.Most Wantedissa oli aika surkea juoni,mutta itse pidän pelistä oikein paljon.Ostin NFS Collectionin (prostreet,carbon,most wanted),pelasin kaveri kanssa prostreettia noin 5 minuuttia ja katottiin toisiamme WTF???!!, oikeesti???.

      Se mikä tekee NFS:tä kivan pelin on se että se on laitonta ja se että pääsee kokeilemaan miltä tuntuu ajaa poliisia karkuun,koska sitä varmasti ei oikeasti tekisi.
      Toivottavasti Black Box ryhdistäytyisi ja huomaisi että shit on täysi floppi,tämä on jo käynyt prostreetin kanssa.

      • kokkoinen

        nfs shift ei todellakaan ole mikään floppi. nfs undercover se vasta oli floppi siinä vaan ajeltiin kyttii karkuun ja juoni oli paska ajotuntuma oli kun jostain ps1 peleistä.


      • tommyzzi

        Need for speed shiftiä ja pro streetiä ei voi edes verrata toisiinsa. Kaksi aivan eri peliä. shifti on hyvä peli jos tykkää aidosta ajotuntumasta. tämä peli on erittäin lähellä forza pelisarjaa. Jos ei tykkää simulaatio peleistä ni sit pitää pelata vanhempaa need for speed materiaalia.


    • ghhf

      Shift ei todellakaan oo huono. EA palasi vähks aikaa rtojen parii!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?

      Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi
      Sinkut
      352
      1051
    2. Väleistä

      Minkälaiset välit sinulla on kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      71
      738
    3. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      37
      666
    4. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      41
      578
    5. Ajatteletko usein vielä

      Meitä?
      Ikävä
      48
      571
    6. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      523
    7. SDP: tiukkaa maahanmuuttopolitiikkaa ilman rasismia

      Analyysin mukaan demareiden uuden maahanmuuttolinjan suurin ero konservatiivioikeiston vastaavaan on rasismin puute. ht
      Maailman menoa
      320
      496
    8. Kun tulet mun luo

      Mies, niin tuotko suklaata tullessasi? ;)
      Ikävä
      75
      471
    9. Mulla on ikävä sua

      Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri
      Ikävä
      19
      461
    10. kasariperjantai 2026

      Ajatuksia vuoden 2026 kasariperjantaista...ainakin porukkaa oli mun mielestä liikkeellä tosi paljon ja fiilinki noin yle
      Iisalmi
      22
      459
    Aihe