Cpi sx vaihteissa jotain vialla??

Onko tuo ihan normaalia uusissa mopoissa että vaihde ei mene kunnolla päälle. esimerkiksi minulla vaihdettaessa 5:lta 6:lle niin välillä täytyy nostaa 2 kertaa ja vaihde saatta hypätä pois päältä?? ni onks toi nyt ihan normaalia?
1176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Se on kuule tämän mopon normaalia toimintaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


efergtg kirjoitti:

Onko tuo ihan normaalia uusissa mopoissa että vaihde ei mene kunnolla päälle. esimerkiksi minulla vaihdettaessa 5:lta 6:lle niin välillä täytyy nostaa 2 kertaa ja vaihde saatta hypätä pois päältä?? ni onks toi nyt ihan normaalia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu