Puheet poikki ja kaikki vanhat ja tietysti uudetkin asiakkaat WooDooseen, venäläisiä baarissa ei enää nähdä paitsi satunnaisina asiakkaina!
WooDoo
WooDoo people
204793
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Woodoosta on tehty ikävän avara, ei ole yhtään yksityisyyttä eikä tee mieli jutella tuopin ääressä ystäville, kun tuntuu että kaikki kuulee. Ja muutenkin paikka näyttää nykyään joltain ruotsin laivan discolta. Ei ole enää kotoisaa. No thanks.
Jep on se kuulemma totta et woodoo on taas ainuastaan ja vain suomalais omistuksessa !!!!!!
Kenellähän mahto olla niin paljon rahaa että mokoman osti.
Olen samaa mieltä, että ei ole kyllä mikään leppoisa mesta enää. Huonompaan suuntaan on uusi tyyli mennyt ja rankasti. Tuo "WooDoo people" on baarin työntekijöiden suosima nimimerkki. Ylipäätään kuka kirjoitta woodoon nimen WooDoo? Taitaa olla nyt omaa mainostusta!
Nimimerkki on venäläisiä omistajia varten.
venakko mummot mitä ennenkii,,paskaa puhutte.
Asia että woodoo on taas Suomalaisten omistuksessa on totta eilisestä alkaen, niin kun on dj:tkin Suomesta ja bändit myös Suomesta. Tiedän että asia on totta koska omista woodoosta 100 % .
mutta tiedän et paska paikka varsinainen hörhölä.
Mitä vittua työ ihmiset valitatte, baariin on tehty iso remontti, että ois viihtysämpää ja ettei tarviis vanhoissa paskasissa nurkissa istuu ja nyt paikka muka näyttää "ruotsin laivan diskolta"(on ilmeisesti paljon kokemusta niistä diskoista)..ja mitä sitte vaikka woodoossa käviskii "venakko mummoja", niitähä täällä Imatralla riittää ei siitä pääse mihikää, eikä baari voi asiakkaitaan kansalaisuuden vuoksi valita tai myöskää sen takia ettei kukaa halua niitä tänne..antaa niitten olla omissa oloissa, ei niistä tarvii välittää! Mikää ei kelpaa, aina pitää valittaa..ihme porukkaa, luulis että mieluumin kannatetaan paikallisen yrittäjän baaria ku jonkuu S.K : n.. Huhhuh.. By the way..woodoo on kyllä alusta alkaen kirjoitettu WooDoo, jos nyt pitää vielä siitäkii valittaa! Oisko vielä muuta..?
Joo elikäs vanhana kanttiksena voin sanoa että muutkin vanhat kanttikset kaipaa sitä vanhaa WooDoota.. "suttuinen kotoisa olohuone"...se oli mun mielestä WooDoo...ei nykyinen...kyse ei niinkään ole siitä omistaako venäläiset sen vai ei...remppa oli varmasti kallis, ja paikka on hieno, SIIS HIENO...ei enää mukava olohuone... Musa pois ja pihvi eteen niin se on Rosso 2:nen...:/ Ei kehtaa enää pahemmin aikaa siellä viettää...kaiken maailman bilehileet heiluu siellä, mitä ei ennen ollu...rock porukat pyöri sielä vaan...ei pyöri enää.. huonoks meni paikka... valitan.
???
Tai sitten ei tosiaan ole minkäänlaista kokemusta niistä discoista jos kehtaa WooDoota verrata niihin :D
kyllä yläkerran baarissa soi ainuastaa ja vain rock musa, sen verran on tullu istuttua et on tullu huomattua.
...Onnelassa halvemman juoman takia... Se on totta se, että varmasti moni muukin. Eilen tuli käytyä pitkästä aikaa WooDoon alakerrassa, muutama hassu ihminen, yläkerrassa vähän enemmän. Lähdettiin sitten Onnelaan, koska WooDoossa oli todella väsynyt meininki, ja Onnelassahan ne kaikki porukat olivat.
sekin pulju on niin tekemällä tehty pissaliisojen räkälä ettei mitään rajaa :D ja onnelassahan sitä pystyykin puhumaan kun korvista valuu verta eikä kuule edes omia ajatuksiaan. Rock puolen savumyrkytyksestä puhumattakaan,onpa viihtyisä paikka!! Ja mitäköhän sitä puhutaan yleisellä paikalla jos niin pelottaa että joku kuulee? Itse en ainakaan kuule mitä naapuripöydässä puhutaan mutta jos jotakuta kiinnostaa miun juttuja salakuunnella niin siitä vain :)
OC:ssa meininkiä oli kanss,OC paras.
Ihan samanlainen pulju kun muutkin.Ei sen parempaa tai huonompaa kuin mikä tahansa paikka. Turha sitä on niin hirveästi talon omasta takaa yrittää...
Ei muuten ole oc:ssa tai onnelassa halvempaa kun woodoo:ssa !!!!!!!!!
Kyllä on woodoon hinnat kohonneet ihan pilviin,itse en viihdy enää,ikävä on vanhaa woodoota!!!
Sen enempää lässyttää...Ihmiset käy siellä missä hyvältä tuntuu! Onnelaan menee teinit...Woodooseen liuhuletit...Ooceeheen vähän vanhempaa kansaa...Pääasia että on näitä paikkoja mihin mennä! Ja se että kaikki ei ole samanlaisia!