kuka muu edelleen odottelee että toi paskapulju sais jotain lähetetyks? vai oonko mä ainoo.
kiva kävellä kaupoissa ja katsella et hei siinähän toi peli on mutta ku ei... niin ei...
ARGH!!!
no juu ei kait siin mitään... katellaas joskos saisin peruttua koko tilauksen...mut nyt ne ei sit vastaa puhelimeen..
kiva kävellä kaupoissa ja katsella et hei siinähän toi peli on mutta ku ei... niin ei...
ARGH!!!
no juu ei kait siin mitään... katellaas joskos saisin peruttua koko tilauksen...mut nyt ne ei sit vastaa puhelimeen..
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä alkaa kohta jo vit***taan toi, no ainakin tietää jatkossa ettei tilaa sieltä mitään, kun täytyy odottaa näin kauan. Toivottavasti tulee tänään, tai edes huomenna. En silti taida sitä tilausta perua, kun sitä peliä on kohta vuosi venattu niin eiköhän vielä pari päivää kestä, mutta saavat pistää vauhtia tai alkaa tippuun päitä.
nimi tuli väärin, se on siis Nostrovia ei Nosreovia.
luulet varmaan että jotakuta kiinnostaa sun nimimerkkis? no tässä sulle ylläri: EI KIINNOSTA KETÄÄN
Soittelin niille ja peruin koko homman... niillä kun EI VIELÄKÄÄN OLE sitä peliä vaikka sivuillaan niin väittävät... nyt olen onnellinen FFX-2 omistaja.
Baka!
Sulle toinen ylläri: totta helvetissä kiinnostaa. Kaiken maailman kysymysmerkkipuppelit ei varmaan nimistä paljon perustakaan? Luetaanpas muuten huvikseen tuo merkkijono: "Yhtäsuuruusmerkki yhtäsuuruusmerkki yhtäsuuruusmerkki yhtäsuuruusmerkki kysymysmerkki" Kyllä mä ainakin käyn heti ens viikolla maistraatissa muuttamassa nimeni tuollaiseksi! ;)
Menin kauppaan ja ostin. Ei ollut loppu eikä mitään.