Ei tule...!

semmoinen erikoinen tapaus, et olen harrastanut seksiä n. 10krt ja millään kerralla en ole lauennut (käytössä kortsu)...naisessa ei ole mitään vikaa ja lämmittelyt hoidetaan, mut saan "jyystää" vaikka tunnin kortsun kaa ja ei oikeestaan tunnu erityisen hyvälle koskaan... mitä vois olla vikana vai haittaako kortsu nautintoo vaa niin paljon?
4953
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mutta ei se mun laukeamista hidasta,sehän vaan puristaa kulliani joka ei pienemmästä päästä 18cm ja aika paksukin,sen takia kortsu on epämiellyttävä tuntoa heikentävä ainakin tälläselle paksukulliselle noi pienet ahtaat kortsut.m40

Äänestä

Kortsun kanssa ei tunnu miltään,loppuu mielikuvitus ja kunto.. siksi en käytäkkään enää. on vakio suhde enkä harrasta irtosuhteita,,

Äänestä
  • Kortsu on vakiosuhteissakin joskus ainoa vaihtoehto. Itselläni on käynyt näin. Naiselle ei pillerit käy (menee raivopäiseksi tai sitten libido katoaa kokonaan), vaahdot on epäluotettavia ja hankalia, kierukkaa ei lääkärit asenna kun ei ole synnyttänyt jne.

    Äänestä

ilman erkkaa raakana kakkosee! johan rupiaa irtoomaa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua kirjoitti:

semmoinen erikoinen tapaus, et olen harrastanut seksiä n. 10krt ja millään kerralla en ole lauennut (käytössä kortsu)...naisessa ei ole mitään vikaa ja lämmittelyt hoidetaan, mut saan "jyystää" vaikka tunnin kortsun kaa ja ei oikeestaan tunnu erityisen hyvälle koskaan... mitä vois olla vikana vai haittaako kortsu nautintoo vaa niin paljon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu