Tauko baari

menkää kaikki rock henkiset sörkkään Tauko baariin! uus mesta mut hyvä meininki!!!
910855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Muistatko tarkempaa osoitetta?

Äänestä
  • en kerro, nykyäänkin jo aina liian täynnä. :)

    Äänestä

  • asdf kirjoitti:

    en kerro, nykyäänkin jo aina liian täynnä. :)

    Niin kyllä tauko sijaitsee kalliossa helsinginkuja ja kustaankadun kulmassa, sinne vaan...

    Äänestä

Abu on kingi!

Äänestä
  • Se on Abi

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Se on Abi

    No huhhuh. Se on Abu. Abi on ihan toinen jätkä.

    Äänestä

  • Uhrivasara kirjoitti:

    No huhhuh. Se on Abu. Abi on ihan toinen jätkä.

    TaUko bAR rUlEs ok!

    Äänestä

Suosivat Tauko baarissa skinhead kanta asiakkaitaan, ja heittävät ulkomaalaistaustaiset asiakkaansa pihalle tästä syystä. En voi suositella kenellekkään jonka mielestä häpeilemätön rasismi on arvelluttavaa.

Äänestä

Hieno baari oli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rock kirjoitti:

menkää kaikki rock henkiset sörkkään Tauko baariin! uus mesta mut hyvä meininki!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu