Tulin juuri Espanjasta ja matka oli aivan ihana. Koin monta kuumaa hetkeä ja ennen kaikkea eräs dyyniranta missä maistelimme toisiamme rannalla ja toisetkin tekivät samoin eli rakastelimme avoimesti siellä. Missä muualla olisi näitä paikkoja en tarkoita muslimimaita koska tuo on kielletty siellä eli avoimesti tunteiden esittely.
Vastaukset 5
- Espanjassa
on muka tuollainen dyyniranta kun Kanarian matkatkin ovat jo loppuneet tältä keväältä. Taidat maistella vain itseäsi kotisohvalla.
- Matkaajatar***
Mä lähdin Saksan kautta tuttavani veljen luokse ja paikka oli Costa Del Sol ja natura. Ja siellä oli myös suomalaisia turisteja.
- Matkaajatar***
Matkaajatar*** kirjoitti:
Mä lähdin Saksan kautta tuttavani veljen luokse ja paikka oli Costa Del Sol ja natura. Ja siellä oli myös suomalaisia turisteja.
Se paikka oli nudistikylä, tässä linkki en voi muuten todistaa tätä todeksi. http://www.costanatura.com/
- ??!
noh noh..asian vierestä; kyllä Kanarialle (GC) pääsee kesälläkin charter-lennolla (ks. esim. www.finnmatkat.fi), ja toisekseen Kanarialle pääsee milloin vain reittilennoin. (mutta tässä nyt oli kyse sitten mantereesta kuitenkin)
- natu-risti
Matkaajatar*** kirjoitti:
Mä lähdin Saksan kautta tuttavani veljen luokse ja paikka oli Costa Del Sol ja natura. Ja siellä oli myös suomalaisia turisteja.
mutta ei siellä kyllä katsota suopealla silmällä jörnimistä sillä ko. paikassa käy niin lapsiperheet kuin vanhuksetkin. Provo mikä provo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.
Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.2361444Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va2491000Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan68762Miltä tuntuu vanhempi nainen olla
Pihkassa huomattavasti nuorempaan kolliin joka on uskollinen ja kiltti ja tottelee joka asiaa ja tykkää pussailla ja pan90733Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä48713- 109599
Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka27573Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt34564Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.46548Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.94525- 40481
- 31461
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺47441Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain75440- 77412
Onko kahvila Retro samalla pub???
Netin mukaan anniskeluoikeudet. Käykö tuolla kaljoitteluporukkaa? Onko iltaviihdettä? Olen muuttamassa marraskuussa Kuhm8407- 27400
- 30393
Oletteko täyttä sataa?
Muuta etunimienne kirjaimet numeroiksi. Esim. Mia ja Risto siitä tulee 8 numeroa. Laske ne yhteen . Paljonko tulee?33390Iivari esittää poliisin tutkintaa
Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivari on pannu ison pyörän liikkeelle. Entinen Kemijärven historian lyhimmän kaupunginj21381