Villit juhlat

Mardi Gras, Burning man, Key West. Onko meno näissä todellakin niin villiä kuin mitä googlaamalla saa käsityksen?
2515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Burning Manissä valitettavasti en ole ehtinyt käymään mutta muiden tuttujen mielestä meno on todellakin villiä ja "must see"-festari. Key Westin meno riippuu paljon ajankohdasta, esimerkiksi spring breakin aikaan meno on kohtalaisen villiä ja jos jonkin moista tapahtumaa on myös tuohon ajanjaksoon sillä suunnalla.

Äänestä

meskaliinia vedettiin ja nussittiin kuivana ainakin neljää eri tyttöä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heikkilä kirjoitti:

Mardi Gras, Burning man, Key West. Onko meno näissä todellakin niin villiä kuin mitä googlaamalla saa käsityksen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu