Saako täältä Suomesta ostettua ennen lähtöä Kyprokselle sopivaa adapteria? Ja jos saa niin mistä?
Adapteri
1
1063
Vastaukset
- Minea*
Stockalta ostin vuosia sitten "international" adapterin, jossa on niputettuna kompaktisti adapterit joita tarvitaan ympäri palloa reissatessa - ei ollut mikään hirveän hintainen mutta muistaakseni ainakin 25, joten ehdottomasti suosittelen, että vaan ostat adapterin paikanpäältä (n. 1,5-2 ja myynnissä lähes jokaisessa pienemmässäkin marketissa ja gift shopissa) Jos et osta mitään paikallista sähkölaitetta kotiin tai ole lähiaikoina matkaamassa takaisin Kyprokselle tai vaikka Britanniaan jossa kyseinen kolmisakara toimii, niin suosittelen, että kysäiset hotellisi respasta josko vuokraavat adaptereita :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its4058839Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1723238- 171724
- 771126
- 761058
- 271045
Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta641001Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss79975- 55973
- 65910