Jätin ostamatta

pörssitä osakkeita. Olen mielestäni nyt tehnyt vähintään 10miljoonan euron tilin. Miltä tililtä voin nostaa tämän summan? Ainakaan salkussa ei näytä olevan niin paljon käteistä.
2160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jätin eilen ostamatta viidennen ydinvoimalan ja ajattelin tehdä saman tempun myös tänään. Koskaan ennen ei tienaaminen ole ollut yhtä helppoa.

Äänestä
  • Ja miltä kassalta tilin voi nostaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kesäkuussa kirjoitti:

pörssitä osakkeita. Olen mielestäni nyt tehnyt vähintään 10miljoonan euron tilin. Miltä tililtä voin nostaa tämän summan? Ainakaan salkussa ei näytä olevan niin paljon käteistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu