paljo hepoi BSE 125 pro:ssa

siis mulla o bse 125 pro haluisin tietää paljo hepoi
5882
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ihan liikaa sun käyttöön eli noin 1,5

Äänestä

varmaa 8-9, oon kuullu

Äänestä

sanotaan että olis 6,5kW eli n.9 hv.

Äänestä
  • kiitos

    Äänestä

  • edfgh kirjoitti:

    kiitos

    yli 9 hp

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


absddfghj kirjoitti:

siis mulla o bse 125 pro haluisin tietää paljo hepoi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu