Voiko...

Action Replaylla käyttää samaa koodii kahdesti? (Eikä pliis taaskaan mitään mollaamista sen käyttämisestä, ostin jo ja haluun kokeilla, Pearlin meen kyllä luultavasti läpi huijaamatta, mutta Diamond alkaa tympiä kun ei pääse eteenpäin!)
4162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikö diamond ja pearl ole sama peli erillä pokemoneilla?

Äänestä
  • Vastaamis-addiktio. XD

    Äänestä

Mitä koodia meinasit käyttää kaksi kertaa?

Äänestä
  • Aattelin vaan varmistaa jos tarvis jotain kaks kertaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pmon kirjoitti:

Action Replaylla käyttää samaa koodii kahdesti? (Eikä pliis taaskaan mitään mollaamista sen käyttämisestä, ostin jo ja haluun kokeilla, Pearlin meen kyllä luultavasti läpi huijaamatta, mutta Diamond alkaa tympiä kun ei pääse eteenpäin!)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu