Mitä mieltä olette siitä, että Katie Price alias Jordan ja Peter Andre erosivat? Olen sitä mieltä, että Peter Andre oli liian mustasukkainen vaimostaan ja muutenkin oli päälle päsmäri. Samaa vikaa olen huomannut suomalaisissa miehissä.
Katie ja Peter
1
327
Vastaukset
- emamalaa
Copypasteen edellisestä:
Heti ensimmäisestä jaksosta lähtien ihimettelin, miks Katie kohtelee Peteriä niin paskasti. Se on pahentunu ja pahentunu koko ajan mitä edemmäs se niitten sarja menee. Nyt viime jaksosta huomas jo Peterissä merkkejä siitä, että alakaa sadaa tarpeekseen vaimonsa käytöksestä. Helevetin itsekästä meininkiä, ei mitään kunnioitusta tai arvostusta oman aviomiehen mielipiteisiin tai tekoihin, ei osaa ottaa vastaan positiivisia kommentteja ja pitää Peteriä itsestäänselvyytenä. Suurin virhe minkä voit parisuhteessa tehdä. Kaikille muille Katie on tosi ystävällinen, mutta omalle äijälle sataa paskaa niskaan hetiko sikalasa oltais.
Toivottavasti Peter ei missään nimessä lankea takasi tuohon akkaan. Toivon, että löytää hyvän, fiksun ja kunnollisen naisen, joka osaa arvostaa sitä mitä hänelle on annettu. Jos mulla ois noin komia, hyväkäytöksinen ja fiksu mies ku Peter, pitelisin sitä niinkö kukkaa kämmennellä. Ei todellakaan ole päällepäsmäri eikä mustasukkanen sen enempää mitä on tervettä olla; sitä vain vituttaa ko Katie on välillä niin helevetin lapsellinen ja turhamainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 182176
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs561854- 1781493
- 821483
- 211459
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3091417Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti1011051Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä631027Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää34995- 349884