Kysynpä

Onko kellään kokemusta semmoisesta nettikaupasta kuin perhepuoti nestori ja sinikello? Onko varmat toimitukset? Millaisia tuotteet on?
1128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tilasin joskus kestovaippoja. Nopsa toimitus, kun ottaa huomioon että kyseessä on ihan yhden naisen/äidin pulju. Siellä pystyisi käymään ihan paikanpäälläkin, kotivarastolla. Ei pahaa sanottavaa siitä tilauksesta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia* kirjoitti:

Onko kellään kokemusta semmoisesta nettikaupasta kuin perhepuoti nestori ja sinikello? Onko varmat toimitukset? Millaisia tuotteet on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu