Yksiö 25m2

Hienokuntoinen 25m2 yksiö Satakunnankadulla rautatieaseman viedessä. Vapautuu 01.07 vuokra 330e vesim. pk.liitäntä on. 040 5353951
2107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikä rappu mahtaa olla kyseessä.. kiinanmuurissako? ja monesko kerros?

Äänestä
  • Kolmas kerros.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Porin keskustassa kirjoitti:

Hienokuntoinen 25m2 yksiö Satakunnankadulla rautatieaseman viedessä. Vapautuu 01.07 vuokra 330e vesim. pk.liitäntä on. 040 5353951

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu