jyväskylästä kun menet säykkiin ja säykistä muuratsaloon ja muuratsalosta naukulaan ja naukulan latoon niin siellä on rasia jossa lukee: geok**** loput ovat epäselviä. voisiko kyseessä olla geokätkö? se on laatikko
kätkö
ZDZDZDZDZDZ
3
885
Vastaukset
- Uusi aloittelija
Uskoisin näin. Sen mitä olen kätköilystä selvää ottanut niin laatikot ovat ilmeisesti aika yleisiä kätköjä.
- kätkökin
Onhan se mahdollista että se on geokätkö. Kannattaisi katsoa laatikon sisään ja katsoa mitä sieltä löytyy, kyllä siellä kerrotaan onko se kätkö ja kuka sen on sinne laittanut :)
- yhen kätköpaikan
oli vaikee...vahingossa sain tietä'ä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2422111- 1881627
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461282Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50992- 41816
- 14790
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30771Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21750Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .24735Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637