Tempissä tämmöisiä tiedostoja

ei-nörtti

Tempissä on kolme tiedostoa, joita en saa poistettua normaalisti roskikseen. Mitähän mahtavat olla ja mitä varten?: "Perfilb_Perfdata_4f8 DAT-Tiedosto" "nvcbin.def.76167175.TMP" " WGANotify.settings" Kun noita yrittää poistaa, tulee teksti: Yhteiskäyttövirhe. Lähde- tai kohdetiedostot voivat olla käytössä. Sulje kaikki ohjelmat, jotka voivat käyttää tiedostoa ja yritä uudelleen.

2

557

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sitten?

      Luo toinen tili tai mene admin-tilin kautta ja nyt voit poistaa ne. Käyttis kylläkin luo ne taas uusiksi kun menet takaisin tilillesi. Miksi pitää väkisin poistaa jtn, vaikka ei ymmärrä tekemäänsä?

    • toi virheherja

      on ihan selkeä. Ei ole mitään järkeä poistaa paraikaa käytössä olevia temppitiedostoja. Jos jollain "force"-systeemillä saisit ne veks niin joku osa systeemistäsi lakkaa toimimasta tai ne ilmetyvät sinne heti uudelleen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1114
    2. 75
      1111
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      48
      1004
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      958
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      935
    6. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      33
      717
    7. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      704
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      34
      607
    9. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      50
      590
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      557
    Aihe