Kysymyksiä: -Mikä on mielestänne paras NFS? -Mikä on mielestänne huonoin NFS? -Mitä mieltä olette NFS Shift:istä? -Mitä mieltä olette NFS Undercoverista? -Mitä mieltä olette NFS Underground 2:sta? -Mitä mieltä olette NFS Pro Street:istä? ___________________________________________________________ Perusteluja.
Kysely?
3
333
Vastaukset
- mokes
Paras: UC Huonoin: PS Shift on ehtä yhtä turha kun PS: http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=105&conference=4500000000001095&posting=22000000043772622. UC on "mailmalliseti" paras U2 on paras mutta sijotusta laskee poliisien puuttuminen. PS on syvältä!
- Ja tämä
Tarina on totta. MW ja UC on itseasiassa hyvin lähellä toisiaan ja Carbon on niukasti niitä parempi. PS jää tuosta jälkeen jonkin verran mutta ei nyt niin pahasti.
- mutta...
Muistelen ensimmäistä peliä jonka ostin. Aikoinaan se oli minulle ihan ykönen. Need for speed road challenge ja sehän on tosi vanha. Pelaisin vieläkin muttei löydy mistään. Pelasin cd:n puhki. :) Oli jotain uskomatonta pelata ekaa kertaa kyseistä peliä lambo alla ja poliisit perässä. Eikä se 3d niin paha ollut mutta ohjaus oli totuttaumiskysymys. Parhaimmat on mielestäni MW, vaikka ihmettelen miksi grafiikka on niin yksiväristä ja tympäisevää. Vauhtia pelissä on ja muuten ihan upea kokemus. Kukapa ei haluaisi ajaa poliisilaitoksen golfkerhon läpi kaataen joka saakelin tuolin ja golfkärryn. Sitäpaitsi pixeli-Mia on tosi hyvännäköinen. Carbon on hyvä myös ja driftaus oli mukava lisä. Pelin värikkyys on positiivista ja vaikka juoni on aika perseestä niin ajohan se tärkeintä on. Autot on erittäin tyylikkäitä. Tosin ne 15 kuskia pystyi voittamaan aika helposti. Undercovereja olen kokeillut ja muistaakseni kakkonen oli parhain. Siinähän oli myös driftaus matkassa. Muuten aika kuiva peli. Ainoa toivomukseni nfs:ien suhteen olisi ollut edes lyhyet uusinnat. 20sekan pikauusinta edes. Nyt olen pelannut uudelleen näitä MW ja Carbonia. Ostin uuden koneen jossa potkua riittää ja säädöt sai vetää kaakkoon. MW:n moninpeli oli pettymys. Carbonin moninpeliä en ole vielä kokeillut. Kannattaako tuota prostreetiä hankkia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1897257Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1273280Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1161942"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?511866Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p611847- 191799
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am811776Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.61675Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171561- 691393