MISSÄ JAMO????

missähän Jamo "luuraa",,ja kumppanit...
7630
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

nussimassa

Äänestä
  • hengailee hesassa tuli vastaan kadulla,luulisin tietäväni missä on.

    Äänestä

millä kaudella?

Äänestä
  • sillä jolla nussittiin

    Äänestä

..hänet valittiin 22.4. kunnanhallituksen kokouksessa Näkkäläjärven päiväkodin johtajaksi. Onneksi olkoon sympaattiselle miehelle!

Äänestä
  • Niin sitä ura etenee..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyllästyny kirjoitti:

missähän Jamo "luuraa",,ja kumppanit...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu