että olet haukkunut mua näillä palstoilla. Luulitko tosiaan, etten tunnistaisi? Olet nimitellyt, sanonut vihaavasi ym. Eikö riittänyt, että tosielämässä teit teoista törkeimmän? Onko kiva törkkiä kepillä haavaa?
Tiedän tasan
tarkkaan,
231537
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Mihinkäs tilanteeseen itse ittes tyrkytit? Oli avokki ja 3 lasta, eikä sua pahemmin häirinny. Vain sinuako on väärin kohdeltu? Kuule sitä saa mitä tilaa! Ota opikses ja mee vähän itteeski.
ajatuksias ja lapsilukumäärääsi voin tietää? Mähän välitin susta!!! Mulla ei ollu mitään tarkotusta loukata sua, tosin kun sulla. Sinä teit minulle teoista törkeimmän! Enhän edes tiennyt!!! Ajattelitko koskaan, että voisit selvittää asiat normaalisti puhumalla!
loukkaavaa, niin minkäs sille sitten voi. Taisit tosin unohtaa erään pikku seikan: Olit nimittäin ihan yhtä lailla mukana siinä touhussa. Vai onko sulla yleensäkin tapana katsella ja tuijotella vihaamiasi ihmisiä?
Ajattelitko koskaan, miltä ilkeytesi ja tylyytesi tuntui? Nautitko siitä? Aiotko selvitä jokaisesta elämäsi tilanteesta ilkeilemällä muille? Et sitten itse oppinut mitään? http://www.youtube.com/watch?v=1rHJCyQVNfk
ensin teet "tempuista törkeimmän" ja sitten vielä nimittelet ja sanot vihaavasi. Olet jo loukannut, ja silti haluat tehdä sitä vielä lisää?? Herranjestas miten te kohtelette toisia ihmisiä. Eikö toisten tunteilla todellakaan oo mitään väliä? Ajatteletko ollenkaan sen ihmisen tunteita kenelle sen teit, miltä hänestä tuntuu!!
kirjoittajan.
Jos on kunnolla ihastunut, niin sille ei sitten vaan voi mitään...kunpa voisikin. Minä lupaa etten vie enää aikaasi enkä vaadi sinulta mitään. Aika paljon jäi asioita selvittämättä, mutta ilmeisesti sinun tyyliisi ei kuulu, että asioista puhutaan? Mutta älä ole liian vihainen mulle. Vihasi tuntuu musertavalta. Tiesin, että ne viestit tulivat sulta.
niin se ei oikeuta sua vittuilemaan ja käyttäytymään kuin kusipäinen törppö.
Tajuatkohan koskaan millainen olit? Hmmm....et varmaan.
http://www.youtube.com/watch?v=RUIo-oZm2vU
Olen äärimmäisen pettynyt sinuun mies! Sinulla ei ole aikomustakaan selvittää tätä tilannetta ihmismäiseksi. Olen suorastaan kerjännyt inhimillistä loppua, mutta sinä vain väännät veistä haavassa. Vittuile taas jotain, sillä siitähän sinä nautit. Anna tulla vaan kyllä minä selviän kaikesta. Olen selvinnyt tähänkin asti sinun sanoistasi.
Joskus luulin, että meillä oli jotain kaunista, mutta olin väärässä. Onnistuit pilaamaan kaiken kauniin sisältäni ja teit sen vieläpä hymyssä suin. Olen täällä taas. Annan itseni sinun tuhottavaksesi, sillä siitähän sinä mielihyvää saat. Ole hyvä; tuhoa loputkin minusta.
viestisi on väärällä palstalla
Saatan ehkä näyttää tyhmältä, mutta en ole tyhmä. Minä uskon normaalia puhetta kyllä. Ei minulle tarvitse puhua alentavaan sävyyn.
Kukaan ei enää koskaan satuta, ei halveksi, ei naura minun tunteilleni. Ei puhu minulle alentavaan sävyyn. Tämä sydän ei syki enää koskaan kenellekään.
kuin ylväs atsteekki, ole sanasi mittainen.
kuun jumalattaren temppelin verellä vuoratussa kammiossa, toisessa kädessä obsidiaaniveitsi ja toisessa vielä hetken sykkivä sydämeni, eikä oikea käteni tiedä, mitä väärä tekee.
tai vastasit itse itsellesi.
SEKOILUA TÄLLAINENKIN KESKUSTELUKETJU ON?!?!? Puikaa asiat keskenänne vai keistä/mistä tässä on kyse?!?
SE SULLE KUULUU? Pui keskenäsi nyrkkikyllikkiä tai kauttaviivaasi ja anna ihmisten puhua rauhassa hetki atsteekeista.
en ole tänne sitten muuta kirjoittanut, enkä kirjoita.
(tiedoksi sinulle, joka minut täältä tunnistit)
Tää vaikuttaa "pikkusen" paranoidiselta ketjulta.
vaan se on TIETO. Tosielämässä vahvistettu.
Kyllä se sinunkin sydän vielä sykkii, mutta ei kuvailemallesi runkulle. Napakkaa potkua munille, sellasta tuollaiset mulkerot kerjää.
Miksi siis vittuilet minulle? Mitäköhän itse luulet muutaman viestin perusteella tästä asiasta tietävän?
se siellä tosielämssä sulle sit teki?