microsoft jscript käännösvirhe tulee tuollainen virhe ilmoitus kun yrittää asentaa kyseisen ohjelman ,eikä asennu onko kellään tietoa tai ohjeita miten saisi ohjelman asennettua, KIITOS!!!
JAVA
Inkke
121307
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ja mistäköhän sivulta ladattuna tuo virhe tulee?
No tämä aapeli pelisivulle ainakin kun se pyytää sen lataamaan.
Tuolta kun lataat niin toimii, http://www.java.com/en/download/index.jsp.
sieltä olen ladannutkin ainakin5-10 kertaa mutta ei onnistu
Mikä selain ja versio käytössä?
windows xp professional käyttöjärjestelmä ja explorer 8 oli 7 alkujaan mutta ei kumpaankaan ole onnistunut.
microsoft jscript käännösvirhe tulee tuollainen virhe ilmoitus ja sitten että tarvitaan `)`
Javascriptin virhettä ei voi ohittaa joten asennus ei muuten onnistu. Lataa tuolta offline-asennuspaketti (Windows XP/Vista/2000/2003/2008 Offline), http://www.java.com/en/download/manual.jsp. Tarkista asennuksen jälkeen, että oikea varsio on käytössä, http://www.java.com/en/download/dt_verify.jsp?plugin=true&latest=true&users_jre=1.6.0_13.
Kaikki konstit on kohta kokeiltu ja mikään ei auta. Selain asennettu uudelleen ja java moneen kertaan...
Tässä alkaa pian retkeilyhermot mennä,asensin xp uudestaan ,kohta kokeilen saa nähdä sitten.????
Ei tainnut onnistua...
joo en minä ainakaan saanut onnistumaan,joten vaihdoin selaimen mozillaan ,niin nyt toimii.Kiitos vaan neuvoista.
Asensin ½vuotta sitten sen exploreriin ja silloin sain joltain ohjeen että piti lisätä joku merkintä jonnekin hallinta sivuille ja asennus onnistui silloin ,mutta en laittanut ohjeita talteen.