Jani

Hei Jani!Mun mielestäni sun pitäisi jo alkaa tekemään päätöksiä...en mäkään loppuelämääni jaksa odottaa,kun en sun vastaustasi tiedä.
Maailma on kuulemma miehiä pullollaan,vaikka mä en niistä ole ollut kiinnostunut.Kukaan ei odota ikuisesti.
2539
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Elä odota Jania se särkee vielä sun sydämmes tosi pahasti. Ei se pysty tekemään sitä päätöstä...

Äänestä

Unohda Jani,siitä koituu vaan harmia sulle.Kyllä sä löydät vielä sen oikeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Josefiin@ kirjoitti:

Hei Jani!Mun mielestäni sun pitäisi jo alkaa tekemään päätöksiä...en mäkään loppuelämääni jaksa odottaa,kun en sun vastaustasi tiedä.
Maailma on kuulemma miehiä pullollaan,vaikka mä en niistä ole ollut kiinnostunut.Kukaan ei odota ikuisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu